Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek ez gonosz dolog?

Szerintetek ez gonosz dolog?

Figyelt kérdés
Sajnos költözés előtt állunk és nekem van 3 nagytesű, 9 éves és 2 kistestű 8 éves kutyusom és egy cicám. Van még két cicám akik kintik, soha nincsenek itthon de nagyon szeretem őket. Szerintetek baj lenne ha eljándákoznám őket? A költözés nehéz lesz nagyon 5 kutyával és egy benti cicával is nem hogy itt van még ez a 2 cica. A cicák már 5 évesek, szerintetek gonosz dolog tőlem elajándékozni őket? Vagy estleg felhívjam a macskamentőket? Ott milyen helyük lenne? Lenne ideiglenes befogadójuk vagy ketrecben kéne élniük? Kérlek segítsetek! :(
2010. szept. 4. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

hát ha soha nincs otthon az a két cica akkor ha magddal viszed öket egy boxba akkor ott elengeded őket biztos egerésznek stb...

szerintem nem panelba költözöl az 5db kutyával ....

2010. szept. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

szia :)


ha a mostani környéketeken adod oda valakinek , (akit ismersz) akkor nem gonosz dolog,de hogyha idegenn embernek akkor kicsit ja :S , a macskamentők helyett meg inkább legyenek kóbor cicák...

2010. szept. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát de a macskamentőknél van vizük kajájuk, sajnos nagyon sok kidobott macska van és azoklnál a macskametőknél lévők sokkal jobban néznek ki...
2010. szept. 4. 12:57
 4/11 anonim ***** válasza:

hogyha helyesnek találod hogy odakerülnek,mert úgy látod h az ottani cicák boldogak meg minden akkor mért lenne gonosz dolog? , csak hát ott nem tudnak annyit egerészni,meg nincs gazdi aki játszanavelük


ha viszon ismerősnek adod akkor ő játszhatna vele,főleg ha van kistestvére/gyereke/unokája,azok imádják a cicákat, de tényleg ha úgy gondolod h nincs olyan ismerős akihez kerülhetne és a macskamentők jobb lenne,akkor hívd fel őket :)

2010. szept. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogfy nagyon sok cicát fogadok be és ezért akarom elajándékozni őket :( Nincs ennyi időm rájuk, nem tudok velük foglalkozni. Csak kilököm a kaját aztán csá :S
2010. szept. 4. 13:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Hol laktok? Nálunk elférne még 2 jó egerésző cica a hátsó kertben. :)

2010. szept. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem tegyél fel hirdetéseket, találkozz a "vevővel", ha szimpatikus, ajándékozd el!
2010. szept. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

:S nem tudom,én inkább ismerősnek adnám akiről tudom h "lök" neki enni:D

a macskamentőknél meg ha elfogy a hely akkor elkezdenek altatgatni..., hogyha ismerősnek adod megmented 2 macska életét,és lehet hogy pont a te kettődét :S



de szerintem ez nem gonosz dolog,mert főleg hogy csak enni tudsz neki adni,és nincs időd rájuk...

2010. szept. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
www.zug.hu -n is lehet hirdetgetni :D
2010. szept. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

figyelj, azért ez nem olyan egszerű, hogy szólsz a macskamentőknek és aztán majd ők befogadják.

A macskamentők civil emberek, akik dolgoznak napi x órát és mellette még saját pénzből állatokat mentenek.

Többek közt megkínzott, balesetes sérült cicákat.

És sajnos annyi ilyen van:-((

Szóval megkérheted őket, hogy segítsenek a hirdetésben, de nem fogják tudni befogadni. Iszonyat mennyiségű macska van.

Szerintem is az lenne a legjobb, ha vinnéd magaddal ezt a kettőt is és ahogy eddig is ellátnád őket.

2010. szept. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!