Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is gonosz dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gonosz dolog tőle? (lent)

Figyelt kérdés

Tetszik egy pasi kb. 2 hónapja, ezt az egyik barátnőm tudja, de múlthéten a srác elkezdett vele flörtölni erre ő is totál belement, pedig van egy több éve tartó boldog kapcsolata. Én biztos nem tettem volna a helyében, persze arról nem tehet, hogy bejön a srácnak (bár azóta már neki is van kapcsolata) de szerintem ez elég bántó dolog, nagyon rosszúl éreztem magam, de gondolom ez normális és tudom, hogy nem tennék ilyet, mert fájna neki.:(

Vélemények?


2011. máj. 15. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem szép. Én nem foglalkoznék velük.
2011. máj. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na látod,a pasi aki neked oly annyira tetszett,jol leszerepelt!!!Ezek után kell?
2011. máj. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég gerinctelenség.

Annak idején hasonlóan jártam én is. Csak itt annyi volt, hogy a barátnőmnek tetszett egy srác, de nekem is. Barátnőmmel úgy mond nagyon jól elvoltak (szex), de egyszer a pasi úgy döntött, hogy egy ilyen viszonyt nem akar folytatni. Barátnőm ezt elég nehezen viselte, de később megbékélt vele, és elfogadta. Idő közben kiderült, hogy miattam szakított a srác vele, mert később én is bejöttem neki. Csak akkor a sráccal úgy beszéltem meg, amíg a barátnőm teljesen el nem felejti, nem akarok vele randizni. Ezt el is felejtette 2 hónapig szenvedtünk a sráccal, hogy nem lehetünk együtt, majd 2 hónap után megbeszéltünk egy randit.

2011. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!