Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macskát, hogy lehet...

Egy macskát, hogy lehet egérfogásra késztetni?

Figyelt kérdés

A padláson vannak időszakok mikor sok egér van. Van legalább 5 macskánk. 2 nagyobb és 3 nem teljesen felnőtt, házimacskák.

Még a padlás közelébe se mennek. Volt hogy az udvarban a fal mellett szaladt az egér és nézték, hogy ki szalad ott.

Egész nap ott alszanak a teraszon meg nyarvognak hogy éhesek, pedig kapnak kaját.

Hogyan lehetne meggyőzni őket, hogy legalább az egér közelébe menjenek?


2021. nov. 16. 14:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%
Mások raknak ki egérmérget, ott megeszi az egér, hazaviszi a padlásotokra, macskád megfogja, beleharap, és kínhalált hal. Ezt akarod?
2021. nov. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%
Nagyszülők idejében nem volt egérméreg, ma van, és hullanak tőle a macskák.
2021. nov. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
13%
nem adsz neki tápot
2021. nov. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
58%
Kutya! Néha jobb mint a macska, megfognak azok mindent, egyszer egy akkora patkányt kaptak el hogy csak néztem. A macska meg a gyíkokat hozza csak, haszontalan kis dög.
2021. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
23%
Egérfogó kell a padlásra vagy megpróbálhatod hogy nem adsz tápot a macskának és ha éhes lesz akkor lehet alkapja az egeret
2021. nov. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
23%
Sokat kellett volna velük játszani kiskorukban, hogy megtanuljanak vadászni. Én 2x alkalmaztam ezt, igazi kis vadállatok lettek.
2021. nov. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
81%
Nézettek együtt Tom és Jerryt. A macska érteni fogja az utalást.
2021. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

17-es Ez jó XD

De jót nevettem

Milyen cuki hogy beülnek a kanapéra és Tom&Jerry maratont néznek hátha leesik a macseknak a tantusz😁

2021. nov. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nézess velük Tom & jerryt...

Nem minden macska vadászik,hiába a macskák sport vadászok.Etetve vannak.

Valamelyik macska pedig szimplán nem 'egerésző' hanem inkább 'madarászó'.Van olyan amelyik pedig egyszerűen ösztönhiányos,vagy csak szimplán érdektelen. :D

2021. nov. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Oh már a Tom & Jerryt elsütötte valaki.Bakker.Majd legközelebb.


A 14-es választ nem tudom miért pontoztátok le,a rágcsálózó kutyák tényleg nagyon hatékonyak.

Jack Russell,jagd,tacskó,westie,ilyesmik.Ösztönerősek,főleg a kotorék tacsik,még a kerti járólap alól is felásták az egér lyukakat nálunk,újszülött egerektől a patkányokig mindent megfogtak amikor kimentek a házból.

És tanítani sem kellett rá őket.

2021. nov. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!