Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemes macskát tartani lakásban?

Érdemes macskát tartani lakásban?

Figyelt kérdés
2021. nov. 17. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Nem, állatkínzás,hacsak nem tudod minden nap sétálni vinni legalább 2x.A macskák szeretnek felfedezni..
2021. nov. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Persze, hogy lehet lakásban tartani, vannak olyan macskafajták, amiket kifejezetten érdemes bent tartani. Más az, ha egy macska hiperaktív és nagy a mozgásigénye, minden bizonnyal nem érezné magát jól egész nap a lakásban.
2021. nov. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Számodra.mitől lesz "érdemes" csinálni valamit?

Nekem most is van a lakásban boldog, kiegyensúlyozott, egészséges cicám.

2021. nov. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Életem legjobb döntése volt a cicáink befogadása. Sokkal több szeretetet adnak bárkinél, mondom ezt férjjel, gyerekekkel, boldog családi élettel. 😊
2021. nov. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Lakás, ház, zárt kifutó, macskabiztos kerítéssel ellátott kert. Ezeken a helyeken "érdemes" felelősen macskát tartani. Nálunk a nap nagyrészét átalussza a kis kuckójában vagy mellettünk az ágyban/kanapén, a többi időben játszunk vele vagy játszik magában, legeli a macskafüvet, nézi a madarakat az ablakból, stb. Próbáltuk hámmal kivinni sétálni, de nem akart jönni, amint rátettük a hámot tüntetően kiterült a földön és csak akkor mozdult meg újra, mikor visszaindultunk a lakásba :D Az a cica aki kiskorától bent van tartva szerintem bent érzi jól magát, nagyobb állatkínzás az, aki engedi a macskáját kóborolni mindenfelé, ivartalanítás nuku, aztán lehet minden nap találgatni hogy vajon hazajön-e a Cirmi...
2021. nov. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!