Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak hogy egyen? Ado...

Mit csináljak hogy egyen? Adott egy 8 hónapos ivaros fiú cica (lakásban tartott). Eddig jó minőségű tápot és prevital alutasakot kapott.

Figyelt kérdés
Semmi gond nem volt vele, jól evett nem válogatott. Azonban 2 hete nem eszi meg az alutasakot. Gondoltam arra is hogy megunta. Vettem neki más fajtát és kapott konzervet is. A szaftot nyalja le mindegyikről, a többit ott hagyja megszáradni. Nem,nem válik be az sem hogy addig nem kap még nem eszi meg, mert ha kell egész nap nem eszik.

2021. nov. 19. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Orvos mit mondott?
2021. nov. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Haggyadazt, majd ha éhes lesz, a maradék húslevest és grízgombócot is meg fogja enni. :D

(egyébként tényleg megpróbálnám a házi maradékot, a mi cicáinknál bejött, két pofára habzsolják mondjuk a húslevest, és a benne lévő grízgaluskát vagy májgombócot...)

2021. nov. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Találkozhatott ivarzó nősténnyel? Hallhatta hogy hívja magához a kandúrokat? Egy ivaros hím állat egy ivarzó nőstény mellett, vagy akár csak tudja hogy a környéken van egy de nem jut oda, nem eszik, elkezdenek benne az ösztönök dolgozni, és hiába nem tud oda menni, ilyenkor nem a kajával foglalkoznak. Nálunk a kutya volt egyszer így, nem messze volt tőle egy tüzelő szuka, és hiába nem fért hozzá, nem evett.

Ha nincs ilyemsi a háttérben, akkor én is megpróbálnék valami jó falatot a vacsiból adni neki, és ha az sem érdekli akkor orvos.

2021. nov. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Az én cicáimnak is van ilyen időszakuk, néha kb egy hétig alig nyúlnak a tasakoshoz, utána megint eszik
2021. nov. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogával, ínyével nincsen baj?
2021. nov. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltatok?
2021. nov. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Ne Previtalt adj neki, semmi hasznos összetevő nincs benne. Egyébként a fogait meg kéne nézetni, a fogkő nekik nagyon fájdalmas.
2021. nov. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!