Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kérdésem átvitt értelemben...

A kérdésem átvitt értelemben kapcsolódik a macskákhoz. Whiskas bevásárlótáskát hol lehet venni?

Figyelt kérdés

#macska #bevásárló táska
2021. nov. 22. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Ajándékba szokott lenni a nagy táphoz vagy a nedveskajához! :)
2021. nov. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Ezek ilyen repiajándékok szoktak lenni, önmagukban nem nagyon kaphatóak. Ha most nem látsz sehol (Whiskas gyakorlatilag bárhol kapható, nagyobb mennyiségben főleg Fressnapfban, hipermarketekben, online), akkor nézd meg, hogy esetleg Jófogáson, Vaterán, ilyesmi oldalakon nem árul-e valaki.
2021. nov. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Könyörgöm, ne etessetek már szeméttel!
2021. nov. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Na hiába töröltetted, újra leírom:

Mit könyörögsz itt, te szerencsétlen?

Egy büdös szóval nem írtam, hogy adnék Whiskast a macskámnak. A kérdező kérdésére válaszoltam - veled ellentétben, aki csak okoskodik - hogy hol kaphatna ilyen TÁSKÁT. TÁSKÁT, érted? És az első is a kérdésre válaszolt.

Ja és igen, ezt is leírom újra, hogy az égvilágon semmi baja nem lesz a macskának attól se, ha esetleg vesz a kérdező és mondjuk havi egy tasakot megeszik. Merthogy semmit nem tudsz róla, mégis itt pattogsz, ítélkezel.

Ja és tudod, nekem honnan van pl Purina, Royal Canin takaróm? Onnan, hogy megtetszett és neten valakitől megvettem :) Pukkadozz csak tovább és állíts be szar gazdának. Én is kiírhattam volna akár a kérdést.

2021. nov. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos infókat!

Egyenlőre sajnos nem találtam sehol,illetve a Frssnapf-ban sem tudtak ez ügyben segíteni. :(

Azért nem adom fel! :)

Amúgy meg a mi macskánk sem eszi meg ....,de a táska nagyon szép,és szeretnék egyet. :)

2021. nov. 24. 07:23
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a táska érdekelne,amin a Whiskas cica is rajta van. :)
2021. nov. 25. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!