Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 6 hónapos lány cicának hány...

6 hónapos lány cicának hány gramm nedves tápot (whiskas) érdemes adni egy nap?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy ezt sokkal jobban szereti, mint a szilárd tápot. Egy csomag 100 gramm, viszont ebben csak hús van, kevés a szénhidrát, pedig a cicus nagyon sportos. Érdemes felezni vagy harmadolni ezt a mennyiséget?
2021. aug. 16. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden esetben rajta van a csomagoláson az ajánlott adagolás. Legalább 2db/nap kell neki és legyen mellé vize is. 4 kilós cica vagy kintre is járó min. 3-at egyen meg!

A húson való kiakadást nem értem mivel a macska húsevő állat, tehát csak húst kell ennie.. :D

A Whiscas amúgy egy szemétre való gagyi kaja csak szép reklámokat tudnak gyártani!

2021. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
Jobban szeretik mint a szilárd tápot de sokkal kevesebb bennük a tápanyag. Nem szabad hagyni, hogy rákapjon, mert akkor a szárazat nem fogja enni. Mi 1 alutasakost 3 felé osztottunk általában, felnőttkorban amikor már ilyen 5 kilósak, akkor kétfelé. Több nincs, ott a száraz mellette.
2021. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi !
2021. aug. 16. 12:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Hat ebben pont nem hus van, az egy dolog, hogy ugy nez ki, de 4%-ot tartalmaz, az is vagohidi maradek (pata, toll, csor, stb).

Tessek mindig elolvasni az osszetevoket, husevo allatot hussal etetunk. Legyen elotte magas hustartalmu tap, emelle kapjon mondjuk napi 1 alutasakosat, kette osztva, de ne ezt a szart.

2021. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Néztem az összetevőket, pont a magas százalékú hús miatt vettem meg
2021. aug. 16. 18:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Whiskasból egy grammot sem érdemes. Animonda, Feringa, Cosma, stb. kb ugyanazon az áron 80-90% húst kapsz. A boltiakban talán 4 van, de az sem színhús.
2021. aug. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!