Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért tisztítja folyamatosan...

Miért tisztítja folyamatosan a fenekét?

Figyelt kérdés

Egészen eddig reggel óta nyalta magát a sziámi cicám. Láttam rajta egy hólyagot, gyorsan húztam a fenekére egy bugyit. Orvoshoz holnap tudom vinni csak. Egyedül vagyok itthon a 3 hónapos babámmal.

Sose csinált ilyet és teljesen tanácstalan vagyok :/



#macska #hólyag #fenék #sziámi #Fenék tisztogatás
2021. nov. 22. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azt a hólyagot - nyilván irritálja - szerette volna a saját eszközeivel kifakasztani.
2021. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem, de nem tartom túl higiénikusnak, és oka is lehet, hogy oda került :/
2021. nov. 22. 13:26
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk a macskánkon, akkor keletkeztek ilyen hólyagok, mikor allergiás lett a bolhára. Órákig nyalta magát, a farok tövénél, illetve a környező területeken, majd megjelentek ilyen hólyagok rajta, amik tele voltak gennyel. Az állatorvos egy sima rácsepegtetős pötyit adott rá, amit hónaponta alkalmazni kell rá, szépen rendbe jött.
2021. nov. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Bolha az biztos nem. Mindig kap ellene bolha elleni szert.

Nem a fark tövét nyalja, hanem közvetlen az ánuszt. Tegnap este nem volt semmi tünet, kedve jó volt, játszani is ugyan úgy játszottunk. Mivel benti macska, elképzelni nem tudom mi történt. Valószínű hozhattunk be a lakásba valamit, ami miatt ez van, vagy etlen allergia, bár mindig is ezt ette..

Mindenesetre holnap kiderül.

2021. nov. 22. 15:16
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves anonim.. Amint teherbe esik valaki és évek óta van macskája, dobja ki az ablakon? Az ilyen és hasonló hozzá állás miatt van annyi kóbor állat.. Gratulálok, hogy itt eléd ki magad. Inkább húzz a fejedre egy vödröt és üsd egy fakanállal, hátha észhez térsz.
2021. nov. 22. 15:18
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Szomorú hogy te csak az utcára kidobást látod egyetlen opciónak. Inkább ezek miatt az emberek miatt van sok kidobott állat.
2021. nov. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
7. Szerintem meg az szomorú, hogy még mindig vannak olyanok, akik nem tudják felfogni, hogy a macska semmilyen veszélyt nem jelent a babára!!!
2021. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nekem egy állatom sem került utcára.. Sőt inkább onnan mentettem meg, úgyhogy ezt rossz felfogású embernek szántad. Az amit írtam, pont nem ez volt a lényege.

De örülök, hogy ennyi ésszel nem vagy szatyor és még életben vagy :)

2021. nov. 22. 15:57
 9/13 anonim ***** válasza:
11%

A stílusod téged minősít. Mivel egyből csak az utcára kidobásra tudtál asszociálni, nem csoda hogy ezt hiszem belőled. Amit mutatsz magadból egy idegen felé, azt fogja rólad gondolni.

Nem igazán érdekel mennyien pontoznak le, de akkor is ezt lehetett belőled levonni, amiért csak erre tudtál következtetni, hogy akkor ki kellett volna raknod az utcára.

2021. nov. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De akkor le írom érthetően. Miért kellene megválnia bárkinek is bármilyen állatról is, ha terhes lesz és még meg is születik az a baba?

Semmilyen veszély nem fenyegeti a gyereket, mert itt van egy macska.. Tiszta, gondozott állatról van szó, aki valószínűleg beteg lett. Ha a gyerekem beteg akkor őt tüntessem el, mert veszélyt jelent rám? Nem értem. Pont annyira értelmes ez az egész, mint ahogy le írtam. Semennyire.

Az aki név nélkül ennyire bátran ír f@szságokat,inkabb maradjon csendben, néha bölcsebb.. És hagyjuk az értelmes embereket választ adni.. Bár úgy látom ez az oldal még mindig elfajzott.

2021. nov. 22. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!