Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vetri DMG-t lehet folyamatosan...

Vetri DMG-t lehet folyamatosan adni egészséges macskának?

Figyelt kérdés
Az egyik cicámra ez a szer teljesen jótékony hatással van. Egy ideje teljesen megváltozott a személyisége, került minket (be adtuk macskapanzióba nyáron, nem rajongott érte). Állatorvos sem talált semmit nála. A cica teljesen visszatért a régi önmagához, mióta pár hónapja kapja a Vetrit. Energikus, bújik, be akar mindig jönni a házba, mivel kinti benti, de nem annyira szeretett sokáig bent lenni a házban. A másik egy balesetes cica, sajnos műtöttek a làbát, úgy került hozzam. És úgy vettem észre, ha időjárás változás van, faj neki a műtét helyén. Mióta ezt kapják, semmi baja nincs. Kárt okozok ezzel nekik, ha adom nekik ezt életük végéig naponta? Tudom h nem olcsó, ez most nem szempont.

2020. nov. 22. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal lehet adni, maximum felesleges. Ha úgy érzed, használ, akkor szerintem nyugodtan.
2020. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet adni, de inkább kúraszerűen érdemes, nem folyamatosan.
2020. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kúraszerűen az mit jelent pontosan? Hány hétig adjam és meddig ne utána?
2020. nov. 22. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint embernek a Béres csepp, nem folyamatosra van kitalálva, de lehet pl. felves cicának adni évekig is immunerősítésre!

Én nem folyamatosan adnám, csak tényleg szintre hozni őket pl. tél előtt, betegség után.

A fájós mancsúnak nagyobb front előtt adnék, a másiknak pedig szintén ritkábban kúrákat. Immunerősítő, nem kedéllyavító. De ép testben ép lélek, ezért ha erősnek érzi magát a cica, akkor boldogabbnak látszik! :)

2020. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!