Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg fogja szokni a gallért?

Meg fogja szokni a gallért?

Figyelt kérdés
Idős macskám tegnap műtötték, leoperálták a füleit, és kapott egy gallért. Viszont nem nagyon akar alkalmazkodni. Legutóbb 8 évvel ezelőtt volt műtéte, és nem emlékszem rá, hogy akkor ilyen rosszul birkózott volna meg a gallérral. Mászkál, dülöngél még, de annyira elvan foglalva azzal, hogy koordinálja a helyzetét folyamatosan, hogy nem akar enni meg inni. Pedig már biztos nagyon éhes meg szomjas lehet, mert a műtét miatt csütörtök este evett ivott utoljára és emiatt aggódom.

#műtét #gallér #Állat műtét
2021. nov. 27. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A ez én kutyámat is most műtötték. Már sikerült eltörnie a gallért mert mindennek nekimegy. Az enyémnek megemeltem a vizestálját hogy tudjon inni illetve leveszem ha eszik. Kényelmesebb neki. Én meg úgyis figyelem míg eszik.
2021. nov. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Cicának is van felfújható gallér tudtommal, mint kutyánál, ha nagyon nem megy, azzal lehet próbálkozni esetleg.

De lehet ez a műtét hatása is, nem csak magában a galléré.

2021. nov. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szegénykém. Kérdező, megkérdezhetem, miért kellett leoperálni a füleit?
2021. nov. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kutyámon volt gallér. Első két nap mindig levettük róla, hogy egyen meg igyon és pisiljen és azért mert sajnáltuk, depisen ült órákig logó fejjel. Aztán a 2. nap olyan jól érezte magát, hogy elrohant a kerítéshez egy kutya miatt és felszakadt a sebe. Így visszakerült rá állandóra a gallér, amit aztán 2 nap alatt megszokott. Tudott rendesen járni benne és enni-inni is.
2021. nov. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, akkor gondolom ő is megszokja majd. Ha nem eszik még 1-2 óra múlva se, akkor megpróbálom leszedni róla a tölcsért. Csak nem szívesen teszem, mert viszketnek neki még a varrat helyei, és nem akarom hogy véletlen kikaparja.


3#-as, sajnos kezdődő laphámrákja volt, és így a doki egyben el is távolította

2021. nov. 27. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!