Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskát táskában belehet...

Csakénvagyokaznyugi kérdése:

Macskát táskában belehet vinni a boltba?

Figyelt kérdés
Van egy átlátszó hátizsákom direkt macskáknak, szellőző nyílásokkal, és rácsos az eleje, amikor sétálok akkor szoktam magammal vinni, és tud leskelődni, addig sincs a 4 fal között, a 3.-on lakom. De ha eszembe jut valami, hogy hoppá, bekéne ugrani a boltba, hogy kéne valami, vagy párom felhív, hogy vegyek már valamit, akkor a macska ugye nálam van, táskában, nem ér hozzá semmihez, nem lóg ki sem a lába sem a feje, akkor beszabad vinni akár tescoba, vagy megszólnak érte?
2021. nov. 27. 19:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%
Remélem nem... Olyan helyre ne vigyenek már állatot hol élelmiszert árulnak. Amúgy te nem sétáltatod a macskád, csak hurcolod. Fölösleges dolog. Vagy vidd el tényleg sétálni (pórázra szoktathatóak) vagy hagyd otthon. A hordozó akkor jó ha állatorvoshoz, vagy egyéb okból vinni kell.
2021. nov. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Nem szabad állatot, sehogy. Kivétel vakvezető kutya.
2021. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%
Ha lehetne se vinném már csak azért se, mert ha egy allergiás áll mögöttem a sorban, neki okozok kellemetlenséget, vagy komolyabb dolgot (az allergia súlyosságától függően) egy zárt térben ahová ő is kénytelen menni. Vagy ha egy autista kisgyerek aki retteg minden állattól, és ki gondolná hogy a boltban egy macskával találkoznak, hiába van elzárva egy autista nehéz eset. Nem beszélve arról hogy ott valóban élelmiszerek vannak némelyik macska meg úgy vedlik állandóan, mintha 40 fok lenne. Vagy tüsszög, vagy rájön a sz@rhatnék. Mellesleg valóban, ha sétáltatni akarod akkor ne egy táskába bezárva hurcibáld.
2021. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
34%
Táskában mért ne? Akkor ő ott nem macska, hanem kézipoggyász. Úgy nem lehetne bevinni, hogy szabadon mászkáljon. Nem tud macskamérget rálehelni az élelmiszerre, egyes!
2021. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%
Multi boltban dolgozom, csak erre kialakitott hordozoban amibol nem tud kijonni.
2021. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%
Melyik ez a bolt, utolsó? Csak hogy kerüljem ha élelmiszert árultok, és állatokat is beengedtek. Amúgy meg: ha valaki hordozóban viszi a macskáját, hagyja már ki a boltot, ne legyen tovább bezárva az a szegény állat mint muszáj...
2021. nov. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%
Mért baj az, ha az élelmiszert áruló boltba bevisznek táskában egy macskát, 6-os? Összenyalja?
2021. nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Próbáltam sétáltatni, van macskahámja, de nem hajlandó sétára, csak fekszik, játszik a levelekkel, hempereg a porban, mert macska. A táskában elvan, nem ellenkezik ellene, kíváncsi egyébként, szaglászik kifele belőle, nézelődik, a kutyák miatt sem kell aggódni, hogy megkergetnék, vagy megijesztik, és mégis érik őt új ingerek, szagok.


Nem feltétlen szerettem volna boltba vinni, csak megkérdeztem, hogyha ilyesmi helyzet adódik, mint amit fönt említettem, akkor bevihetem-e, mert a táskából nem tud kijutni, be van cipzározva. De akkor nem lehet bevinni, okés. :)

2021. nov. 27. 21:14
 9/21 anonim ***** válasza:
24%
Nincs ilyen szabály, aki azt állítja, hogy van, az bizonyítsa be.
2021. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Egyébként #3-as: Egy olyan autista, aki fél mindentől, vagy minden állattól, és nem számít arra, hogy egy boltban szemezik majd egy macskával, az utcán is ugyanúgy szembe találhatja magát egy nagytestű kutyával pórázon, vagy éppen kóbor állattal, az autóból is láthat állatokat, vagy biciklin, anyuka-apuka pedig nem hiszem hogy a háztól egészen a boltig bekötött szemmel hurcolják a gyereket az állatok miatt, mert ott már biztonságban van. Bárhol találkozhat velük, kisállat kereskedés kirakatban is, bárhol bepánikolhat, a buszon is. Persze értem amit mondtál, csak ez még eszembe jutott, hogy nem hiszem, hogy pont ez lenne a legkiakasztóbb neki. A húspult mögé meg nem megyek be, a többi termék pedig el van zacskózva, a zöldségeket / gyümölcsöket pedig meg kell mosni fogyasztás előtt.


Lehetne ezen vitatkozni, de csak kíváncsi voltam, hordozótáskában mások-e az állatra vonatkozó szabályok, ahol pont annyi szőre jön ki a táskából a szellőző miatt, mint ahogy egy ember haja is kihullik és rád száll, a büdös koszos alkoholista hajléktalanokat bezzeg beengedik, aki még ruhákat is próbálhat fel, és ő is ugyanúgy tüsszög, gusztustalanul krákognak, egy állatot mégiscsak úgy vinnének be az emberek boltba, ha tiszta, az én macskám például nem ellenkezik a fürdés ellen, szeret pancsolni, kár hogy ezt a boltban lévők nem tudnák.


Köszi a válaszokat :)

2021. nov. 27. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!