Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a cicám?

Miért csinálja ezt a cicám?

Figyelt kérdés
A cicám rendszeresen felborítja a wc kefét, és így mindig kiborul a benne lévő tisztítószeres víz is. Régen nem csinált ilyet. Teljesen kétségbe vagyok esve, nagyon zavaró, hogy napi szinten fel kell törölnöm a kiborított wc kefés vizet. Valaki légyszi segítsen, miért csinálhatja, és mit tudnék tenni, hogy befejezze.:/

2021. nov. 29. 07:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozik.
2021. nov. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Zárd be a wc ajtót, vagy vegyél olyan kefét, amit nem tud felborítani/kipiszkálni.
2021. nov. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Válts tisztítószert. Illetve olyan tartályt vegyél, ami jobban zár, és nem tudja kiborítani.


A mi macskáink pl odáig meg vissza vannak a domestosért, nem tudom, mi lehet benne, amire úgy reagálnak, mint a macskamentára. De akármilyen hígan mosok fel vele, mindig a padlón fetrengtek laposkúszásban utána :D

2021. nov. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
csukd be a wc ajtót....
2021. nov. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

A macskaalom a wcben van, nem

fogom elzárni az alomtól…

A többieknek köszönöm a választ, nézek másmilyen wc kefét. Bár szerintem felborítani így is fel fogja :(

2021. nov. 29. 12:07
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Honnan kellett volna tudnom, hogy a wcben van a macskaalom?
2021. nov. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nyilván nem a szobában vagy a konyhában van a macskawc, hanem a wcben. Gondoltam egyértelmű.
2021. nov. 29. 12:09
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem, nem egyértelmű. Nekem nincs macskám, akinek meg van az ismerőseim közül, annak valahol az előszobában van vagy nem tudom. Valami eldugott részen. Na mindegy.
2021. nov. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

Egyáltalán nem egyértelmű, hogy a wc-ben legyen a macskaalom. A macska nem ember, ő nem szeret elbújni almozás közben, sőt! Neki az alom részben a területét is kijelöli, csak hogy tovább ne menjek a témában.

Két macskám van, eszembe nem jutna a wc-ben rejtegetni az alomtálcát.


Ilyen formán a megoldás is adott: helyezd át az alomtálcát.

2021. nov. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A hipó és néhány más klóros tisztítószer szaga olyan nekik, mint a feromonjuk, ezért egyszerűen megőrül tőle. Lehet csak dörzsizik a keféhez ami így kiborul! Vagy direkt kiönti és belefetreng..
2021. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!