Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a cicám?

Miért csinálja ezt a cicám?

Figyelt kérdés
A cicám rendszeresen felborítja a wc kefét, és így mindig kiborul a benne lévő tisztítószeres víz is. Régen nem csinált ilyet. Teljesen kétségbe vagyok esve, nagyon zavaró, hogy napi szinten fel kell törölnöm a kiborított wc kefés vizet. Valaki légyszi segítsen, miért csinálhatja, és mit tudnék tenni, hogy befejezze.:/

2021. nov. 29. 07:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Rakd át az almot és zárd be a fürdőajtót (baromira nem “egyértelmű”, hogy a wc-ben legyen, nekünk pl egy tárolóhelyiségben van - vagy azt is alapnak kéne vennem, hogy nálad ilyen nincs?). Rakd a kefét olyan helyre, ahol nem fér hozzá (polc, szűk kis sarok stb). Vagy ne tarts benne folyton vizet, csak ha épp kell.

Más megoldás nem nagyon van. Persze megpróbálhatod lenevelni róla, de elég nehéz lesz, pláne ha akkor csinálja, mikor nem vagy otthon.

2021. dec. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok de tényleg nem fogok egy wc-t nem a wcbe tenni, bocsi ha valakit megsértettem, aki nem ott tárolja, magánügy, de én nem vagyok hajlandó bebüdösíteni a házat egy wc-vel a szobában, vagy bárhol máshol a wc-n kívül. Érdekes, itt gyakorin mindig érdekes szokású emberek vannak.😂

(Nyilván takarítom neki minden nap, nem úgy értem a büdöset, akinek van macskája, úgyis érti, de persze tudom van aki almot sem tart, csak sz*rjon a macska a szobába, és majd felszedik.)

Az ötleteket köszönöm, nehezebben hozzáférhető helyre helyeztem át a wckefét, nem szeretném elkiabálni, de szerintem leszokott róla ennek köszönhetően. :)

2021. dec. 9. 22:08
 13/16 anonim ***** válasza:

#12

Szerintünk meg te vagy érdekes, hogy a wc-ben tartod.

2021. dec. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%

Hát mondjuk nem tudom, melyikünk büdösít be kevésbé. Én szeretem a wc ajtót zárva tartani, merthogy... wcről van szó, nem valami közszemlére teendő helyiségről.

Te meg nemhogy általában, még akkor se zárhatod be az ajtót, mikor bent trónolsz és eregeted a rózsafelhőket, meg utána sem, amíg illan a szag, mert a macskád ki-be járkálását biztosítani kell.

Biztos fincsi, mikor az egész lakás tudja, hogy épp trónoltál. Csak nehogy a szagtalan alom egy zárt dobozban elcsúfítsa a látképet. 🤷‍♀️


Zárójeles megjegyzés: korrekt válaszokat és segítséget kaptál mindenkitől, rohadtul nem kell ilyen gúnyosan írogatni, magas lóról lenézni azokat, akik segíteni próbáltak. Merthogy nincs igazad.

2021. dec. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Szagtalan almot még nem találtak fel tisztelt előző kizárólag szagvakságot de azt nagyon sokan használják.
2021. dec. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
50%

Nem a 14-es vagyok, tisztelt 15-ös. Igazad van, szagtalan almot nem találták még fel.

A mindennapos takarítást, zárt wc-t, alomtálca rendszeres teljes kitisztítását, megfelelő minőségű és mennyiségű almot, macska ivartalanítását, normális minőségű étellel etetését, ami nem okoz penetráns szagú végterméket na meg a gyakori szellőztetést ellenben már igen :)

De persze nyilván te MINDEN macskatartó lakásában jártál már, hogy jogod van kijelenteni, hogy márpedig mindenkinél is büdös van.

2021. dec. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!