Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának milyen naptej/fényvé...

Macskának milyen naptej/fényvédő a legjobb?

Figyelt kérdés
Lehet én vagyok ennyire szerencsétlen, sajnos nem sok infót találtam erről és az állatorvos is azt mondta, hogy mindegy a márka, csak erős legyen. Laphámrák kiújulásának a veszélye miatt kellene egy hófehér cicának vennem.

2021. nov. 30. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Inkább ki se engedd. Annál jobb védelem nincsen. A naptejet lenyalják magukról, nincs szüksége ezekre a vackokra.
2021. nov. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
#1, ez csak annyiból sántít, hogy a lakásba is besüt a nap.
2021. nov. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem engedem ki, de ha nem vagyok otthon, simán kifekszik valamelyik ablakba napozni. Van olyan része a háznak ami nem redőnnyel védett és nem tudom onnan kizárni, mert oda nem nyílik ajtó. Ezért is szeretném a maximális védelmet nyújtani neki
2021. nov. 30. 13:12
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Redőnyt nem tudsz feltenni?


Sajnos tényleg le fogja nyalni a naptejet - le is szedi magáról, és meg is eszi.

2021. nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%

Az ablakok, amennyiben 1000 évesek, akkor uv vedelemmel ellátottak. 1x kipróbáltam, uv-ra sötetedős szemüvegem volt, de nem reagált semmit.

Nem kell ennyire f*sni, lakásban semmi baja nem lesz.


Ha meg mégis így félted, akkor vegyél uv fóliát, aztán szépen ragaszd fel az ablakra.

2021. nov. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
"amennyiben NEM 1000 évesek"
2021. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az aktuális kérdésemre azóta sem kaptam választ. Ha megtehetném, hogy a közeljövőben uv mentesítem a lakásom, nyilván tárgytalan lett volna a kérdés. Valami köztes megoldást kerestem (ami a naptej lett volna), amíg az ablakokat rendbe szedem.


Mindenesetre, sikerült megtalálnom a kérdésemre a választ azóta, szóval akit érdekel;

kisbabáknak való parabénmentes, antiallergen fényvédővel kell őket kenni. Ha esetleg valaki majd a jövőben megtalálja ezt a kérdést és érdekelné.

2021. nov. 30. 15:44
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
50+ faktorú gyereknaptej
2021. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt fehér cicám, a doki mondta is, hogy hajlamos lehet rá. De neki a 18 év alatt soha nem volt ilyen jellegű problémája, pedig ő is feküdt az ablakban és a teraszajtónál amikor besütött a nap.


Én nem hallottam ilyen krémről, de elképzelni sem tudom, hogy egy folyamatosan tisztálkodó, 360°-ban kitekeredni tudó állatot krémmel kenjek be.


Állatpatikában nem tudnak segíteni?

2021. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nincs külön macskáknak kifejlesztett naptej, legalábbis itt magyarországon, szóval az állatpatika tárgytalan volt. De azóta már beszereztem a fényvédőt, még használni nem használtam csak, mert a nap se sütött. De majd ráadadom a gallért max arra a 10 percre amíg a bőre be nem szívja teljesen a krémet
2021. dec. 1. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!