Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyávog a macska folyamat...

Miért nyávog a macska folyamatosan, ha kimegyek a házból?

Figyelt kérdés
A szüleim és a nővéremék azt mondják, hogy ha elmegyek itthonról a macska megbolondul és állandóan nyávog. Miért csinálja ezt? Alapjáraton egy tök nyugodt macska.
2021. dec. 9. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán mert ragaszkodik hozzád és hiányzol neki.
2021. dec. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bellatrix:3 ***** válasza:
100%
Mert hiányzol neki. Az enyém is nekem örül a legjobban ha nem vagyok otthon meg mindenhol keres.
2021. dec. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy ilyenfajta kandúrom; ha nem látja a fejemet, bömböl.
2021. dec. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ilyen az egyik. Ha nem lát mindenkit a lakásban, kétségbeesve ordítozik egy ideig.
2021. dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tárgyállandóság a macska pszichéjében, ha nem lát, azt hiszi, többé nem is létezel. Pszichés fejlődési rendellenesség, talán túl hamar vették el az anyjától.
2021. dec. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó!

6 napos volt, amikor az édesanyja (aki benti cica volt, csakúgy mint most a lánya) véletlenül kiszökött és sajnos elütötte az autó. Mi neveljük őt 6 napos kora óta, most fél éves.

2021. dec. 14. 08:18
 7/7 anonim válasza:
100%
Szeparációs szorongása van, fokozatosan meg kell tanítani arra, hogyan legyen meg nélküled. Gondolom, neked sem jó tudni, hogy a macskád otthon sír utánad.
2021. dec. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!