Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám 17 eves múlt és nemrég...

Cicám 17 eves múlt és nemrég kezdődő vizelet visszatartással vannak gondok!Van rá megoldás??

Figyelt kérdés
Sajnos egyre több vizeletet veszít, nappalra vettem neki,pelenkát amit leterítek neki,és sűrűn ébresztgetem amikor itthon vagyok,hogy menjen pisilni, de úgy néz ki mostanában már ez sem sokat segít!Éjszaka viszont ide-oda felmegy,főleg a kisfiam paplanát szereti...már harmadik napja reggel paplan mosással kezdem a napot!Jó lenne,ha lenne erre megoldás, és nem az ,hogy el kellene altatni,ahogy a nagyszülőktől hallgatom.. :(

2021. dec. 10. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az állatorvos mit mondott? Lett vizsgálva, hogy nincs-e húgyúti fertőzése, veseköve?
2021. dec. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta ez korral jár, nincs mit tenni...
2021. dec. 10. 10:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát,zárd ki a gyerek szobából..


Nem sok mindent lehet kezdeni öregedő állattal,nekem a kutya közel egy évig vizelettartási gondokkal küzdött,és nem lehetett vele mit csinálni.

Nem volt rossz állapotban,hogy altassák így el kellett viselni,hogy ő nem veszi észre ha odébb sétáláskor össze pisili magát.

Volt a végére,hogy szimplán fekvéskor elcsorgott egy kis vizelet,hányszor kellett fekhelyet mosnom..

Ráadásul ortopéd cucc volt,mert persze az ízületei se voltak a régiek már akkorra,váltásba venni 2-t hogy legyen ideje száradni az éppen kimosottnak 60.000ft-ba fájt.(30k volt darabja)

Mi a hálószobákból zártuk ki végül és felszedtük a szőnyegeket a többi helyen,hogy ne kelljen mosóba vinni még azokat is,így a nappali lett az ő alvó helye az utolsó majdnem egy évre.


Alkalmazkodni lehet leginkább már csak az idős állatokhoz,nem tehetnek róla sajnos hogy ilyen nehézségeik akadnak,rájuk meg pelenkát biggyeszteni azthiszem még nem lehet,pedig praktikus lenne..:D

2021. dec. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyerektől zárd ki, csukd be az ajtót!


Egyébként azt olvastam, hogy vannak speciális tápok esetleg meg hogy alá terítesz mindig valamit. Mondjuk én azért megnézetném még egy állatorvossal!

2021. dec. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,állandóan lesem hova fekszik és teritem le a pelenkát,minden nap mosok rá, megérdemli 17evig adott örömet!És hétfőn elviszem egy másik orvoshoz hátha...
2021. dec. 10. 16:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ha eljön az idő nem szabad sokáig halogatni az Eutanáziát. Ne szenvedjen sokáig szegény pára.
2021. dec. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ott a válasz...


"Azt mondta ez korral jár, nincs mit tenni..."


Tehát nincs mit tenni...

2022. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!