Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is képesek vagytok visszata...

Ti is képesek vagytok visszatartani a sírást? Van egy megoldásom, ami 100% működött nekem. Nektek?

Figyelt kérdés
Nekem sehogy se sikerült sokáig, felfele néztem, összeszorítottam arcizmaim, fogaim, max késleltette. Aztán megtaláltam a megoldást! A fülben lévô feszülésre kell koncentrálni. De nem a torokban. Csak mert most fellelkesültem, hogy hacsak nem vagyok teljesen kiborulva, visszatarthatom.

2017. nov. 9. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sehogy se sikerül visszatartani, pedig én sajnos elég érzékeny vagyok, és könnyen eltörik a mécses.

Hogy érted, hogy a fülben lévő feszülésre kell koncentrálni?

2017. nov. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És ha visszatartod, attól jobb lesz? Én nem is akarom visszatartani. Ennek ellenére ritkán sírok, mert ha szomorú is vagyok, nem jön, hogy sírjak.
2017. nov. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekel, nekem sem megy. Max, ha a karomba csípek vagy ilyesmi, eddig csak ez működött valamennyire de nem akarom magamat szadizni (ha már amúgy is sírhatnékom van az épp elég szokott lenni... :))
2017. nov. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ha veszekedek és dühös leszek az egyenlô sírással, vagy ha váratlanul valami rossz történik és nem érdemlem meg. Nem akarom sírással elérni amit akarok, csak ha az akivel veszekedem már tényleg nem hallgat meg, ért meg. Amúgy "szeretek" sírni megható, szomorú dolgokon. Amikor sírok és sírnom kell feszülést érzek a torkomban és fülemben, ha a fülemben lévô fájdalomra koncentrálok a "fájdalommal" elterelem a figyelmem. A karba csípés sem rossz csak ez hosszabb ideig tartó feszülés, nektek nincs ilyen feszülés? Hülyén hangzik de nekem mûködött már 3szor, lehet hogy csak mert hiszek benne, és nem félek hogy na most elfogom sírni magam, és leszek még dühösebb magamra.
2017. nov. 9. 15:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a hüvelykujjamat szoktam nyomni amilyen erősen csak tudom. A bátyám nyomkodta mindig azt az újjam, ő már nem él, ha az ujjam nyomom akkor eszembe jut hogy nem szeretné hogy sírjak így nem sírok.
2017. nov. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az jó lehet:( érdekes

A hüvelykujjam nem lenne elég közel a szememhez.

2017. nov. 9. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!