Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kihez fordulhatok , ha utcàn...

Kihez fordulhatok , ha utcàn látok valószínűleg kiszökött macskàt , hogy megtalàlják a gazdàjàt ?

Figyelt kérdés
2021. dec. 16. 00:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Nehèz megàllapìtani , hogy csak kiszökött , kijàrós , de hazatalàl , vagy règóta kóborol , ès segítsègre van szúksège.
2021. dec. 16. 00:07
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lefotozod es kirakod az adott telepules fb csoportjaba.
2021. dec. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az erővel az összes utcán látott macskát jelentgethetnéd. Lenne értelme?
2021. dec. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Az Állatbarát Alapítvány honlapján pár hónapja volt egy cikk erről. Az volt a lényege, hogy ne csesztessük a kijárós macskákat. Főleg ne gyűjtsük be.
2021. dec. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy macskán - szerintem - látszik, hogy pusztán csavarogni támadt kedve, de van gazdija, vagy régóta kóborol. A gazdis cicák jól ápoltak, szép a szőrük, jó súlyban vannak. A kóbor macskákon messziről látszik a kiéhezettség; csatakos a bundájuk és általában nagyon félősek.
2021. dec. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Utcán látott macska hazatalál.

Kóbor macskákat az állapotukról fel lehet ismerni. A környékünkön nincs szerencsére már jó ideje. Egyszer volt 2 cica, őket a szomszédok etették, amíg el nem vitte egy állatvédő szervezet őket.

2021. dec. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon sovány, csúnya a szőre, rossz állapotban van, akkor kóbor, segíts neki. De egy átlagos macska csak csavarog. 3 kilométerre is elmennek az otthonuktól. Szabad állat.
2021. dec. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer majdnem hazavittem egy, mint később kiderült, gazdis cicát. Jött utánam több háztömbön keresztül,de akkor már 2 mentett volt otthon, kinn hagytam. Pár nap múlva aztán láttam az egyik ház ablakpárkányán üldögélni, kiderült, a nyitott ablakon járt-kelt.( bár a gazda azt mondta, vihettem volna nyugodtan :( )
2021. dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Elèg külömleges kis macsek volt , azt hittem , a hölgyè, aki a buszmegàllóban várakozott. Folyamatosan dörgölőzködött hozzà ,

csak megdìcsèrtem , hogy szèp.De kiderült , hogy ő sem tudja, kiè.

Ugyanakkor kicsit zavartnak is làtszott , mintha segìtsèget kèrne.Lehet , hovy nem talâlt haza ?

2021. dec. 18. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!