Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen pontok alapján kerülhet...

Milyen pontok alapján kerülhet elutasításra egy potenciális örökbefogadó gazdi?

Figyelt kérdés
Aki cica "pótmamaként", vagy ideiglenes örökbefogadóként, esetleg állatmenhelyen dolgozik, le tudná írni mik miatt szokták elutasítani azokat akik a kisállatért jelentkeznek? Csak kíváncsi vagyok, szeretnék majd örökbefogadni, és fel akarok rá készülni.

2022. jan. 2. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarod ivartalanítani (kötelezettséget iratnak)

Kinti macskát akarsz, aki majd egerészik ( Benti tartásban adnak általában)

Meg úgy ítélik meg nem leszel felelős, eszik egeret meg patkányt kint.

Azt hiszem oltatni is kell, meg megfizetni az addigi költségeit.


Meg szoktak ilyet kitöltetni, hogy van-e gyerek, egyedüli cica lesz-e, vannak-e másik állataid, melyik településen laksz, lakás, ház, hány nm2, saját ingatlanod-e, mit dolgozol, van-e biztos munkahelyed, mondjuk ezek már nekem durbvák. Mutatkozz be miért lennél t a legjobb gazdi, írj motivációs levelet. Ezeket konkértan láttam.

2022. jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha kínai szakács vagy, kutyát nem fogadhatsz örökbe.
2022. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Remélem
2022. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Komoly szűrő, hogy "mit teszel, ha nincs jól a macskád" kérdés. Akinek első opciónak nem az állatorvos jut eszébe nem nagyon adnak cicát. Meg az se mindegy hogy mondjuk van egy macsek, ami külsőre nagyon tetszik, de személyisége miatt mondjuk nem ajánlják kisgyerek mellé, de te meg mégis azt akarod nagyon. Hiába kapna prémium tápot, ha közben állandóan stresszbe lenne a családtól.
2022. jan. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Csicskák
2022. jan. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!