Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért fontosabb sokaknak a...

Miért fontosabb sokaknak a kutya/macska lakásban/házban tartása mint egy potenciális kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sokszor volt hogy nagyon szimpatikusnak találtam személyt aztán kiderült hogy macskát vagy kutyát még az ágyába is beengedi.

Így nem lett semmi mert már elején nem tudtunk megegyezni



2021. okt. 1. 18:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Azért, mert nyilván nem illetek össze. Majd talál egy olyan partnert, akinek természetes a háziállat, te meg keresel egy olyat, akinek nincsen. És akkor senkinek nem kell egyezkedni.
2021. okt. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
59%
Ennyire nem tudsz alkalmazkodni valakihez, ha szereted?
2021. okt. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Azért mert se a macska, se a kutya nem fog otthagyni egy másikért soha!
2021. okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Mert az a házikedvenc minimum hónapok, de inkább évek óta vele van, és felelősséget vállalt érte. Egy lehetséges kapcsolat a kanyarban sincs ehhez képest.
2021. okt. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%

Azért mert egy háziállat csak szeretetet és örömet hoz a napjaiba és nem csapja be,nem hagyja el míg egy kapcsolatban ez előfordul.

Nem mindenki nagy állattartó persze de akkor olyan ember kell aki szintén olyan mint te.Nyilván nem olyan egyszerű ismerkedni sem de egyszer biztos lesz olyan akivel legalább ebben egyetértetek

2021. okt. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Miért kéne egy idegen miatt kitessékelni az állatot a házból?
2021. okt. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Én nem engedem fel az ágyra se a kutyát, se a macskát, mindkettőnek megvan a sajat helye. De tőlem sosem kérte a párom, hogy mondjak le róluk miatta. Elfogadta, hogy ők hozzám tartoznak.
2021. okt. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%

Azért mert a cicáim őszinte, feltétel nélküli szeretetet adnak. Ők igazi társak, jóban-rosszban. Nem bántanak meg soha.

Amúgy meg a saját tulajdonú házamban lakok. Egy jöttment senki nekem ne mondja meg hogy hova feküdhet meg hova nem a macskám. A macska van otthon.

2021. okt. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%
Most ennyi erővel ő is kérdezhetné, hogy egyeseknek miért fontosabb, hogy ne mehessen be a kutya a házba, mint egy potenciális kapcsolat. Szerintem sok dologban nem kell kompromisszumot kötni, keress mást aki jobban passzol.
2021. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
Ja én az első randin elmondom macskàm van és marad.Ez kijelentés. Ha nem jön be akkor csumi...
2021. okt. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!