Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szilveszter éjjel eltűnt a...

Szilveszter éjjel eltűnt a macskám. Hazajöhet még?

Figyelt kérdés
Direkt bezártam őt a tűzijáték miatt, mert nagyon meg szokott ijedni. Éjjel 2 körül kiengedtem, mert elmúlt a zaj, de pont abban a pillanatban egy hatalmasat robbantott valami bolond az utcában, a macska elszaladt, ki a kerítésen. Azóta nem láttam őt. Hová tűnhetett, hol érdemes keresnünk? A sokk miatt lehet, hogy nem talál majd haza? (Kandúr, nem ivartalanított, alapból nem félős)

2022. jan. 3. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem haza fog találni :) Mindenesetre facebook-ra kiírnám egy kép kíséretében, hogy eltűnt, és keresitek. Valamint helyi állatmenhelyeket is értesítenék, ha esetleg ők találnák meg.

Chip van benne?

2022. jan. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Remelem meglesz!🥺
2022. jan. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
95%
Ragasszatok ki képeket a macskáról a környéken. Kitartás! Remélem meglesz!
2022. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem azt is írd oda a kereséshez hogy lépett meg, ha tudják hogy te vigyáztál rá csak szerencsétlenül sült el a vége szívesebben segítenek. Mint olyannak akinek hiába tömik a fejét 1 hónappal a durrogtatás előtt minden évben mégsem igyekszik megelőzni a bajt.
2022. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Haza fog találni, ne aggódj.


Egyszerűen akkora pánikot kapott,hogy el kellett menekülni-e nyugodtabb helyre, az enyém épp,ma került elö.

Szóval bízz abban hogy előkerül,egyébként amit addig tehetsz,ragassz plakátokat ki,hirdesd hogy el tűnt

2022. jan. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fb-ra tedd ki, helyi állatvédő szervezethez küldd el a képét. Lehet, hogy befogadta/befogta valaki és azért nem ment még haza.
2022. jan. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a macska 1 hét után jött meg, nem tudni miért, lehet valahova bezáródott. De az éhség nagy úr.
2022. jan. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismeri a környéket valószínűleg haza megy, amint biztonságosnak ítéli meg a helyzetet és előjön a menedékéről.


Most elég sok eltűnt állat kereső csoport nyílt facebookon, kimondottan a szilveszter miatt elveszett állatok miatt, oda érdemes lenne belépned és kitenni. Azt írd meg, hogy pont rosszkor engedett ki és akkor nem kapsz olyan kommenteket, hogy egy napig miért nem vagy képes vigyázni rá.


Környéken tehetsz ki plakátokat. A házatokhoz meg a cica kedvenc ételét. Ha van megszokott etetési ideje, zörgesd a kajás tálat/zacskót és hívd a cicát, szokás szerint, könnyen lehet, hogy nincs messze tőled.


Remélem, hamarosan otthon lesz.

2022. jan. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hazamegy.
2022. jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást és a tippeket :)
2022. jan. 3. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!