Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik, hogy a cicám megszere...

Létezik, hogy a cicám megszerette a citromot / citrusos illatokat?

Figyelt kérdés

Eleinte, mikor fiatalabb volt, gyűlölte a citrom, narancs illatát. Mikor narancsot hámoztam, megszagolt távolról, hunyorgott, fintorgott és a közelembe sem jött utána egy óráig.


Most pár hónappal később észrevettem, hogy egyre érdeklődőbb. Amikor a konyhában vagyok és odajön hozzám, meg szoktam engedni hogy megszagolja a zöldégeket, amiket épp készítek a vacsorához. De amikor citrom van a kezemben, akkor kimondottan követeli hogy megvizsgálhassa, kicsit kapar is olyankor (pedig más zöldségnél, gyümölcsnél nem tette). Eddig odatartottam neki, megszagolta, fintorgott és elszaladt. :D Nem is értettem, miért követelte, hogy megszagolhassa. De mostanában meg már nem is szalad el, tovább szagolgatja, legutóbb kiszedett belőle egy magot és nyalogatta. (?)


Azt olvastam az interneten, hogy a citrusos illatok nem jók a cicának, ez mennyire igaz? Létezhet, hogy a cicám megszerette a citromot, amit eddig utált, vagy vitaminhiány miatt nyalogatja?



2022. jan. 13. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Tök mindegy mi az, nálad van és valamit csinálsz vele, így akár 20x is meg kell szimizni, hogy még mindig az van-e nálad.. :D :D Ha látja, hogy te mindig megeszed, elkezdi érdekelni, hogy lehe mégis jó? Ne adj neki belőle, de szaglászni lehet! Sőt mijáú: kell!!!!
2022. jan. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetséges, az enyémek például csak azt szeretik, ha lime-os mosogatószerrel van elmosva az etetőtál.
2022. jan. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!