Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van itt olyan, aki ideiglenes...

Van itt olyan, aki ideiglenes befogadott egy cicát, de amikor kellett tőle válnia, nagyon fájt érte a szíve? Normális, ha másfél hét után annyira megszerettem, hogy sírok miatta?

Figyelt kérdés
Mintha kiszakítottak volna belőlem egy darabot... Nem tarthattam őt meg, sajnos. :( Köszi előre is!
2018. jún. 13. 00:55
 1/8 A kérdező kommentje:
#meg kellett tőle válnia#
2018. jún. 13. 00:57
 2/8 anonim válasza:
100%
Hogyhogy nem tarthattad meg? Amúgy normális egy állatot simán meglehet szeretni ennyi idő alatt is😄 főleg ha cicarol van szó
2018. jún. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is voltam ilyen helyzetben csak nálam kutyus volt és majdnem egy hónapot volt nálam. Nem engedték a körülmények, hogy megtartsam így az volt a cél, hogy a lehető legjobb gazdit és helyet találjam neki. Eleinte én is nagyon kivoltam, de folyamatosan az járt a fejemben, hogy ha nem mentem meg talán már nem is élne és én mindent megtettem amit csak tudtam ahhoz, hogy boldog élete legyen. Szerencsére sikerült. Neki is így lett a legjobb. Ez már 6 éve történt. Egy ideig tartottam a kapcsolatot az új gazdijaival, meg néha meglátogattam, de valahogy ez a dolog megszakadt. Talán így a helyes. A mai napig szoktam látni róla képeket, videókat. Még most is kepes vagyok elsirni magam rajta, de most már örömömben. Annyira jó látni, hogy mennyire boldog a kis drága. Teljesen normális, hogy így érzel. Jobb lesz egy kis idővel, hidd el. És gondolj te is az általam leírtakra. Én a mai napig imádom azt a kutyust és kiboritana, ha valami történne vele, nem tudok teljesen elszakadni tőle. Talán azért se, mert facebookon a szemem előtt van mindig és figyelemmel tudom követni a sorsát, de nem gondolok rá napi szinten és már rég felfogtam, hogy így a legjobb. Neki is megvan a saját családja és azóta nekem is lett egy mentett kutyusom :)
2018. jún. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt ilyen esetem. Egy nagyon kedves cirmos cicát vittem haza, haláli arc volt. Aztán kiderült, hogy a barátnőm is és a kutyám is (!) allergiásak rá. Muszáj volt megválni tőle, de jó helyre került, nagy macska lett belőle. Nagyon szomorú voltam, de hát nem maradhatott. Azért annyira nem fájt, mint ahogy leírtad.
2018. jún. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
80%
Épp múlt hét csütörtökön vitték el tőlem az ideiglenes cicust. Fájt érte a szívem persze de eleve ideiglenesként fogadtam be, mert tudtam hogy nem tarthatom meg (albérlet) viszont be volt szorulva, én mentettem ki és nem hagyhattam ott meghalni. Ki volt száradva, első 2 nap fecskendőből kellett etetni is. Miután elvitték, még vagy 2x úgy mentem haza hogy szólongatom, aztán rájöttem hogy már nincs ott. De igazából örülök hogy túlélte és hogy egy rendes gazdinál van már, remélem hogy hosszú és boldog élete lesz. :)
2018. jún. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat, jól estek!

Nekem se engedték a körülmények, sajnos... :( Van már két cicám, az egyiket éppen egy éve fogadtam be, szüleim már nem engedtek többet.:(

Nagyon rossz volt még ma is, nélküle ébredni...

Ő is a lehető legjobb helyre került, állatorvos családba, ennél nem is kívánhattam volna jobbat.

Én is megmentettem őt, 4 hetes volt, bőrig volt ázva, kb. másfél méteres gazban találtam őt meg..

Nekem nem ajánlották fel, hogy látogathatom őt, pedig ugyanabban a kisvárosban van, ahol én is lakom, de mindegy, talán jobb is így, mert nagyon fáj, hogy nem lehetett az enyém. Remélem, jobb lesz idővel...

Nagyon szép történet volt ez a mentett kutyussal. :)

2018. jún. 13. 18:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Jobb, ha nem látogatod, hidd el. Eleinte én is úgy ereztem, hogy nem bírnám ki, ha nem láthatnám, de aztán beláttam, hogy nem az enyém és nem jarhatok oda rendszeresen, senkinek nem lenne jó. Az, hogy tudok róla az szuper, de ennél többre nincs szükség.

Nagyon jó ember vagy és te is a legtöbbet és a legjobbat tetted, amit lehetett. Ez a lényeg! Fel a fejjel!:)

2018. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, talán így lesz a legjobb...

Jaj, köszönöm, nagyon kedves tőled! :)

2018. jún. 13. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!