Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 17 napot volt étlen-szomjan a...

17 napot volt étlen-szomjan a macskám,mert valaki bezárta valahová. Hogy segítsek neki,hogy erőre kapjon?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy tudott e fogni valamit odabent ahol be volt zárva, poros a bundája nagyon sovány kapott enni,inni de kis adagban, és vitamint is adtam neki legyengült macskák részére való paszta. Ugye nem lesz semmi baja?

2022. jan. 19. 12:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes lehet állatorvoshoz vinni, talán kap infúziót vagy ilyesmit. Meg te is kapsz tanácsokat. :) Egyébként szerintem nem lesz semmi baja most már.
2022. jan. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Háát... én a biztonság kedvéért elvinném állatorvoshoz.

Hátha tud neki infuzión keresztül adni neki tápanyagot vagy ilyesmit

2022. jan. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Kizárt a 17 nap, mert már rohadna a teteme.

Vidd dokihoz, MOST!


És pénzt is vigyél, mert infúzió is lesz!


Persze én ezt honnan tudnám...

2022. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
99%
Ha ennyi ideje nem ivott volna már nem élne. Szerintem talált magának valamennyi ehetőt és ihatót. Na de nem ez a lényeg, hanem, hogy igyon és egyen és ki ne engedd! A Calopet jó ötlet, de orvosnak csak kéne látnia, hátha a veséjére ráment ez a koplalás!
2022. jan. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
írd meg mi lett vele
2022. jan. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

[link]


Ez a kérdés nagyon hasonló a tiédhez.


Egyébként víz nélkül pár nap. Állatorvoshoz kéne elvinned, aki megállapítja, hogy kínozták-e, annak fiziologiás jelei is és kulsérelmi jelei is vannak és ha ez így van, akkor ő hivatalból is tehet feljelentést ismeretlen tettes ellen. De pl. beeshetett egy poros helyre is ahonnan sikerült kijutnia, vagy olyan segített neki, aki csak kisegítette onnan, de vízhez mindenképp kellett jutnia, mert 17 nap víz nélkül azt nem bírta volna.


Vidd állatorvoshoz, egy kiszáradt macskának infuzió kell, fiziologiás sóoldalt is és vitaminok, és ásványi anyagok.

2022. jan. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Azonnal kórház, ez életveszélyes állapot.

Ugyanígy jártak ismerősömék a nyáron, azonnal kórházba vitték, bent volt egy ideig, kapta a kezeléseket plusz folyamatosan ment neki az infúzió, és így túlélte. Miután stabilizálták az állapotát és hazaengedték, így is hosszú hónapokba telt mire teljesen összeszedte magát.

2022. jan. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%

17 nap víz nélkül?


akkor már csak ásó kell neki, ahogy a 3. is írta.

2022. jan. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Majd meg írom hogy lett tovább.
2022. jan. 19. 13:13
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

7-es vagyok, itt a sztori.

[link]


(Bocsi a hosszú linkért, remélem az is meg tudja nyitni aki nem tagja a csoportnak.)

2022. jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!