Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy lakásba macskát szeretnénk...

Egy lakásba macskát szeretnénk, de nem tudom milyet. 1.5 szobás lakásba szeretnénk. Milyet?

Figyelt kérdés
Ha van olyan ami nem 120.000 vagy többe kerül akkor olyat preferálnánk.

2022. jan. 23. 21:56
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Tudjuk*
2022. jan. 23. 21:56
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Elég sok olyan van, ami nem 120000Ft-ba kerül, például tele vannak velük a menhelyek is. Ha nincs preferált fajta, akkor fogadjatok örökbe egyet.
2022. jan. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Facebookon is a macska gazdi kereső csoportok is tele vannak macskákkal, kicsikkel, nagyokkal. Rengeteg a kidobott cica, akiknek gazdikat keresnek. Egy sima házi macska is megfelelő, ha nincs konkrét fajta, amelyiket szeretnéd.
2022. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Tele vannak a menhelyek, pár ezer Ft-ot, adományt kérnek a cicákért cserébe. A maradék 100 ezret költsd cica kajára, oltásra, játékra 🙂
2022. jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
19%
Lakásba ez való:ragdoll.
2022. jan. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Rengeteg szép gazdikereső cica van a menhelyeken, illetve akár Facebook-on is lehet ingyenes hirdetésekre bukkanni. Vásárlás esetén pedig érdemes kerülni a szaporítókat, tenyésztőtől szabad csak venni.
2022. jan. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
5%
Kedves kérdező, lehet, hogy most nem fogsz kedvelni, de ha 120-ért akarsz macskát venni, akkor nem vagyok róla meggyőződve, hogy való neked az állattartás. Én biztosan nem vennék ennyiért, mert másra is tudom költeni azt a pénzt. Oké lenne, ha azt mondod, hogy ez és az a macskafajta tetszik, de az sajnos drága, akkor azt mondom vedd meg. De, ha csak azért választasz drágát, hogy a barátoknak fel tudj az árával vágni, akkor ne tarts állatot. A szomszédom is pont így választott kutyát, mert ő csak fajtisztát volt hajlandó venni, most meg ott van, hogy annyit sem foglalkozik a kutyával, hogy a kutyát zavarja ha valaki megsimogatja. Nincs hozzászokva az emberi érintéshez. Nem mondja, de az én keverék kutyámmal többet foglalkozik , mert én foglalkozom a kutyával és ennek meg van az eredménye . Sokkal barátságosabban viszonyul az emberekhez , még a szomszédomhoz is odamegy egy simiért. Viszi neki a labdát, hogy "játssz velem", A saját kutyája meg nem csinál ilyet. Bezzeg ha átmegyek, akkor az Ő kutyája odajön hozzám, mert tőlem több szeretet kap, mint a gazdájától. A panelmacskáknak amúgy unalmas életük van. Sokan szobaberendezésnek tartják és sosem viszik sétálni, pedig neki is szüksége lenne új ingerekre. Egy panelkutyának nagyobb szerencséje van, mert azt általában leviszik egy kicsit mozogni. Válassz inkább egy menhelyi kiscicát, de ne zárd be örökre a panelba, az nem élet számára.
2022. jan. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Cicaesély Macskamentő Alapítványra keress rá fészen. Most is teltház van náluk, annyi a gazdikereső, amit a cica árára szánsz, azt adományban adhatod oda nekik, garantáltan jó helyre megy a pénz.
2022. jan. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
#8, azt hiszem a kérdezőnek az ár az elsődleges, csak reménykedni tudok, hogy szeretni is fogja a választottat.
2022. jan. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
120e-ért valami feketét válassz de vörös karmokkal. ;)
2022. jan. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!