Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egri állatkórházban mennyibe...

Egri állatkórházban mennyibe kerül kb. egy műtét? Utókezelés?

Figyelt kérdés

Amikor befogadtam a cicámat tisztában voltam vele, hogy a kisállattartás nem ingyen van. Ő is a családunk tagja nem szeretném, hogy szenvedjen. Jókat hallottam, de szeretnék tisztában lenni az árakkal. A macskám pofija fel van dagadva, kapott antibiotikumot 4 napja az állatorvostól. Ő 2 hetet mondott, hogy ha nem megy le a genny menjünk vissza, de egyelőre nem látok rajta javulást. Azt mondta, hogy ha az injekciótól nem javul műteni kell. Viszont ebben az esetben inkább elvinném Egerbe. Ezért szeretnék érdeklődni, tudom minden eset más de mennyibe kerül kb. egy műtét, a bentfekvés és az utókezelés? A honlapon nem találtam árat de ha linkeltek azt is megköszönöm.

Ha bemegyek nem szeretném mindjárt ezzel a kérdéssel kezdeni de meglepődni sem szeretnék a végén. Köszönettel, egy cicás család.



2022. jan. 25. 09:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%

Nyugodtan meg lehet kérdezni,hiszen tudnod kell mit vállalsz be.Nem mindenkinek vannak százezrei (főleg korona óta) félre cseszve életmentő műtétekre.

Ha sok is én részlet fizetést szoktam kérni,de egy rutin műtét többnyire 10-20 ezer között mozog.

Az állatorvos önáras,úgyhogy nagyon orvos függő,hogy melyik munkájáért mennyit kér el.

2022. jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
30%
#11 miről beszélsz? Kiegészítettem amit írtam, ne magadból indulj ki, hogy olyan szánalmas dolgokkal foglalkozol, hogy az egyik kommentedet alátámasztod egy másik felhasználóddal. Amúgy meg a kérdés hülye voltára akartam rávilágítani, csak látom a szavazatokból nem sok embernek sikerült felfognia az iróniát.
2022. jan. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%
Felhívod és megkérdezed. Mi is jártunk már az egri állatkórházban régebben, nagyon kedvesek. Telefonon is normálisak, adnak tájékoztatást.
2022. jan. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
45%

13# "ne magadból indulj ki, hogy olyan szánalmas dolgokkal foglalkozol, hogy az egyik kommentedet alátámasztod egy másik felhasználóddal."


Tesó b+ pont ezt csináltad és én ne magamból induljak ki amiért ezt csinálom? Azért nem sikerült ezt sok embernek felfogni, mert aki ezt csinálja mint te az még itt is a legalja. Nyomorúság a köbön, ITGuy! Mennyire kell beégned ahhoz amikor már tudod, hogy most meghúzd magad :-o ?

2022. jan. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Az értelmes kommenteket köszönöm szépen, egyébként tényleg rendesek voltak.


Más(oknak):

Nem értem miért kell flegmázni, meg a ,, kérdés hülye voltára" rávilágítani, úgy gondolom ez az oldal pont azért van, hogy kérdéseket tegyünk fel. Világosan leírtam, hogy nem a kedvencemen szeretnék spórolni de nem árt tisztában lenni azzal, hogy mennyi is az annyi.

Van ahol nem is lehet például kártyával fizetni, akkor vinni kell magammal; van aki leköti a pénzét megtakarításokba, onnan nyilván nem lehet fizetni, előtte vissza kell tenni a számlára. Nem mondhatom azt, hogy jó majd 2-3 nap és fizetek. Kérdésem csupán ennyiről szólt, hogy 20-30-40 ezer az átlag vagy 100 ezer fölé kúszik. Plusz nem mindenhol fogadják jól azt sem ha csak úgy betelefonálok. Ennyi. A rendes kommenteket mégegyszer köszönöm.

2022. febr. 23. 13:55
 16/16 anonim ***** válasza:

#15 az, hogy szerinted mit csináltam és mi a valóság két különböző dolog, azon, hogy mi van a kis fejedben nem óhajtok változtatni, mivel nem különösebben érdekel. Ráadásul szerintem közben töröltek választ és már nem érvényes a válasz sorszáma amit megemlítek, gondolom annyi eszed nem volt végiggondolni azt, hogy ha több accounttal írogatnék miért savaznám saját magamat? Tesód meg nem vagyok hálistennek, meghúzni meg nem fogom magam azért, mert egyes idióták, mint te abból indulnak ki, hogy mindenki több accounttal jár a gyakorira. Neked nyilván ez a szórakozásod, váljék egészségedre, ajánlom az Emberek, család vagy valami hasonló nevű csoportot.


Igazából a legjobb választ a 14-es adta, szomorú, hogy ő is le lett szavazva.

2022. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!