Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért lett ilyen a macskám?

Miért lett ilyen a macskám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lakásban tartott,ivartalan,3 éves cicám tegnap fura lett.

Amikor jött az esti vacsi,nem evett csak egy keveset, és olyan fura le van lassulva.

De figyeltem,volt wc-n is,nem látszik rajta semmi,járkál ide oda de olyan lassú lett. Többet iszik,mint szokott.. Játszott is velem. Ezen kívül nincs semmi, így nem tudtam hogy induljak vele ügyeletre vagy elég lesz csak a jövő héten. Mert nem hány,nem fosik,nem csinál semmi mást csak fura lett.

Mitől lehet ez? Figyelem folyamatosan ha más tünet is lenne,akkor indulunk egyből,csak nem tudom ezért erdemes-e ügyeletre menni.

Köszönöm ha tudtok segíteni hogy mi lehet.


2022. jan. 30. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet szőrcsomó/szőrgombóc gyűlt fel neki? Vagy ég a gyomra. Lehet hányni fog és jobban lesz. Én próbálnék pasztát venni, ha jól emlékszem vannak direkt szőrcsomóoldó paszták - ártani nem ártasz vele. Ha holnapig nem jön rendben én megnézetném a dokival.
2022. jan. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szegényke, figyeld. Ha nincs hasmenés, hányás, akkor még ne vidd orvoshoz. Nem ehetett meg vmi növényt?
2022. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem ehetett semmi ilyet

Most evett rendesen végül, szóval nem lehet semmi gáz. Csak megijedtem

De figyelem őt

Köszönöm kedvesek vagytok :)

2022. jan. 30. 15:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a lassulás után elkezdett "gubbasztani" főleg az alomban.Elbújkált és csak így kenyér üzemmódban feküdt.

Kiderült,hogy vese gondjai vannak.


Nem mondom,hogy neki is ez a gond,csak..gondoltam leírom,nekem ez jött utána.

2022. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!