Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A csótányt megeszik a macskák?

A csótányt megeszik a macskák?

Figyelt kérdés

Időről időre betéved az ablakon egy-egy csótány (ma reggel például egy jó 2 centis példány), amit a macskánk levadászik, de nem eszik meg, helyette játszik vele, és érdeklődve nézi, amint agyoncsapom, és kidobom.


Nem pocsékolom így el a kajáját? A rovarokban egészséges tápanyagok, sőt, a csótány még ígéretes antibiotikum forrás is ( [link]


Szerintetek?


2010. szept. 10. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én macskám a csótány kivételével mindenféle bogarat megevett, ha nem kaptam volna el előle, még a mezei poloskát is :)))
2010. szept. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat, te sem eszed meg, hanem kidobod. Gondolhatja, a gazdi csak tudja, mi a kaja, es mi a jatek. :P
2010. szept. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hovágondolsz! Ez már egy 1 éves nagylány, nagyívben hugyozza, hogy mi mit eszünk, mit nem. Már úgyis tudja, hogy csupa szemetet...


Viccen kívül: jó féléves koráig mindig kiszagolta ha ettünk, és megböködött a mancsával, hogy toljunk már neki is egy kis kóstolót. Még kisebb korában a komplett étkezése ilyen kóstolgatásokból állt. Ennek vége. Már nem kér kóstolót, sőt nem is hajlandó enne semmit azokból a kajákból (kivéve a csipszet és a mogyorót).

2010. szept. 10. 14:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor azt gondolja, ez valami olyan, amit a gazdi eszik. ^_-
2010. szept. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez logikus, és még szellemes is, ott a zöld kéz :)
2010. szept. 10. 18:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én cicám a pokot, tücsköt, szitakötöt eszik. Söt a legyeket is elöszeretettel probálja megfogni és ha megfogja meg is eszi. nem tudok mit csinálni vele, ha látom elveszem töle, de ha nem látom, megeszi.
2010. szept. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!