Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha egy macska megeszik valamit...

Ha egy macska megeszik valamit, amit nem kéne, mikor lehet tudni, hogy bélelzáródása van? Milyen tünetekkel jár?

Figyelt kérdés
1 hete evett meg egy gumit! De ugyanolyan a viselkedése,széklete,mint máskor!
2010. aug. 14. 09:53
 1/7 anonim válasza:
Ha egy hete tortent az eset, akkor mar semmi baj nem lehet, az mar atment rajta.
2010. aug. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmi baja, ne félj, gumitól amúgy is ritka...

Bágyadt, lázas (nem mindig )és folyamatosan hány.

Az utóbbi nagyon jellegzetes.

Kutyáknál gyakoribb, mert azok minden sz@rt megesznek. Dió, kavics, barackmag....

2010. aug. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Basszus, most válaszoltam a másik kérdésedre.

HAGYD MÁR ABBA!INNEN SENKI NEM TUDJA MEGRÖNTGENEZNI4! Lehet h elakadt, lehet h kijött, lehet h még benne van de nem akadt el, az is lehet h megemésztette és az is h a következő pillanatban lesz tőle bélelzáródása..........

2010. aug. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amugy a macska megemeszti a befottes gumit.
2010. aug. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a kedves válaszokat....eddig,3 évig én vittem állatorvoshoz,oltások,féregtelenítés,ivartalanítás,minden,

most ez a probléma és a szüleimre nem számíthatok...egyébként pedig akkor ha nagy lenne a baj,már lenne valami tünete....

ja és messze van az állatorvos,kész kínszenvedés berakni és elvinni,de ezt is csak kifogásnak veszitek,úgyhogy köszi és sziasztok!

2010. aug. 14. 10:21
 6/7 anonim ***** válasza:
ezt nem csak kifogásnak vesszük hanem nyafogásnak IS
2010. aug. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már beszéltem az állatorvossal és megoldódott a dolog....
2010. aug. 14. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!