Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha valaki tud egyszerű,...

Ha valaki tud egyszerű, valamelyest olcsó recepteket cicáknak, ne tartsa magában!?:-)

Figyelt kérdés

Lehet nasi is, "főétel" is.

Elsősorban olyanokat keresek, amikhez nem kell sok hozzávaló, nem drága, aránylag gyorsan megvan (fél óra körül), és ízletes. Olvasgattam utána, angol nyelvű oldalakon is, viszont ahogy láttam macerásak, és elég drága húsokat tesznek bele. Tudom, hogy kábé a lehetetlennek felelnek meg az elvárásaim, de hátha.

Köszönöm szépen mindenkinek!



2022. febr. 6. 15:54
 1/6 anonim válasza:
43%

Pár másodperc.


Fogtam a tányéromat, és a maradék csirkepöci + nokedli kombót kikapartam neki

2022. febr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Csirkepöci...istenem. 😒


Nekem az előző macskám imádta a főtt húst, szóval én mindig mentettem neki a sütések/főzések előtt és külön fűszermentesen megfőztem neki.

Néha raktam bele fürjtojást vagy sima tojást (akár főve is), plusz ő szerette a főtt répát is.

2022. febr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Én leves húst szoktam neki adni
2022. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Mármint húslevesnek megfőzött húst
2022. febr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is szoktam olyat, főtt zöldségekkel keverve. Pont mint a kettes válaszoló. :)

Viszont a megszokott recepteket már unja, ezért írtam ki a kérdést.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2022. febr. 6. 17:53
 6/6 anonim ***** válasza:
[link] Csirkemell nálunk menő szokott lenni. Azért van vele projekt ha pl fagyasztod. Érdemes kis kockákra felszelni, majd így eltenni, olyan adagokban amit kb elfogyasztanak. Olvasztás után egy forrázást megér a dolog, hidegen tálalva kiváló falatozás lehet nekik.
2022. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!