Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó minőségű (és viszonylag...

Jó minőségű (és viszonylag olcsó) macska szárazeledel?

Figyelt kérdés

Írnátok nekem olyan száraz táp márkákat, ami jobb minőségű, de nem túl drága? (kb 1000 ft/kg, de persze ha van, lehet ennél olcsóbb is)

Previtalt kaptak eddig, akciósan szoktam nagyobb kiszerelést venni.

A cicám kijárós cica.

Még egy kérdés :igaz, hogy néha váltogatni kell a kaját, ízre meg akár márkára is? Csak egészségügyi szempontból érdekel, nem pedig macska finnya szempontból. :)



2022. jan. 25. 08:28
 1/4 A kérdező kommentje:

Kijárós, de ivartalanított cica.

Még egy kérdés, hogy amit feltüntetnek etetési útmutató, az megbízható?

2022. jan. 25. 08:30
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Én Smillát szoktam venni, annak a kilós ára kb 1000 Ft (ha legalább 4 kg-t veszel, a kisebb csomag kicsit több) és ár-érték arányban szerintem elég jó. Száraz mellé érdemes neki konzervet is adni, az se sokkal drágább, ha nem alutasakosat adsz, hanem rendes konzervet. Zooplus-on lehet rendelni, tudom ajánlani, hogy ott nézd meg őket.

Az etetési útmutató pedig csak kiindulási alap, macskára kell szabni, hogy neki pontosan mennyire van szüksége. Jelentősen viszont ne térj el tőle, mert az se jó, ha túleteted.

2022. jan. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Smilla,Premiere.

Egyik Zooplus,utóbbi pedig Fressnapf.


Vagy barf,macskának igazán nem költséges egy minőségi menüt össze állítani,ha havonta X értékben beszerzel több féle halat és húst azokat össze variálva változatos és egészséges menüket tudsz elé tenni.(már,ha hajlandó megenni,nem mindegyik eszi meg.:D)

[link]

2022. jan. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
A legolcsóbb, amit ismerek, az a Smilla. Zooplusról lehet rendelni, nagyobb kiszerelésben még 1000 Ft sincs kilója.
2022. jan. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!