Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel lehet izmosítani egy...

Mivel lehet izmosítani egy sovány cicát?

Figyelt kérdés

Akármit adok neki, csont és bőr.

A másik cicának olyan jó kis izmos sonkás combjai vannak, meg izmos az egész cica.

Őt meg rossz simogatni, bordák, gerinc, csípő csontokat látni, a combja is beesett.

Sokáig gabonamentes tápot kapott, most vettem kukoricásat, hátha felszed, de csak nagyobbat kakil.

Mit csináljak, hogy izmosodjon kicsit?


2022. febr. 8. 10:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha valoban ennyire sovany, ahogy mondod, akkor surgosen orvoshoz kene vinned, mert valami baja van!
2022. febr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy féregteleníteni kellene...
2022. febr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Az orvos szerint egészséges, volt nézve vérkép, egyszer vesegyulladása volt túlzott fehérje beviteltől, amin nagyon csodálkozott az orvos, mert csak sima száraztápot kapott akkoriban, 42% fehérje tartalmú kölyöktápot.

Azt mondta valószínűleg ilyen alkat, de lehet próbálkozni ezzel-azzal.

Egy időben csak főtt csirkehúst evett meg multivitamin pasztát, de ugyanilyen volt.

Ha csak száraz tápot, akkor is, ha nagyobb tápértékűt vettem, akkor abból kevesebbet evett.

Ha csak húskonzervet(animomda carny), akkor is ilyen volt.

Gondolkodom az Orijen Rede tápon, ami 5 fajta vörös húst és sok májat is tartalmaz, extra vitamint meg ilyen nagyon csúcs minőség.

De erősen gondolkodom, mert több, mint 4000 kilója a legnagyobb kiszerelésnek és ha nem kell neki vagy ez sem válik be, akkor nem tudom.

Vagy veszek simán marha színhúst, megfőzöm neki azt meg megint vitaminpaszta.

Vagy hagyom és csak eszik amit akar, egészséges keretek között és nem csinálok semmi mást.

2022. febr. 8. 11:07
 4/15 A kérdező kommentje:

Kedves kettes, ne ítélkezz, ha nem tudod a tényeket.

Rendszeresen vannak féreghajtózva.

Amúgy a Béres Minera cseppeket is kipróbáltam 3 hónapig kapta, semmivel nem nőtt az étvágya, se a súlya.

Kap szőroldó pasztát is, hogy ne fájjon a hasa se.

Tavasztól őszig napi szinten sétáltatom 2-3 órát.

Télen sem szed fel egy dekát sem, mint a legtöbb cica.

Benti ivartalan kandúrka.

2022. febr. 8. 11:11
 5/15 A kérdező kommentje:

Csak attól félek, hogy a sokáig tartó soványság, alultápláltság nem fog-e kárt okozni benne.

De mindig van neki kaja, akkor eszik, amikor akar.

2022. febr. 8. 11:12
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
jobb étrend, féregtelenítés. Adj neki több nyers húst. Próbáld mozgatni valahogy, nem tudom
2022. febr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
ha orvos szerint nincs baja en nem aggodnek. vannak macskak amik egyszeruen sovany alkatok. mint ahogy ember is van olyan
2022. febr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én egyik cicám is ilyen soványka, igaz ő lány. Pár hónapja hypoallergén tápot kap, mellette nagyon sokat játszunk ilyen pálcás-tollas játékkal, azt imádják. Pont mostanában láttam rajta, hogy szép izmos lett, mint a másik cica.
2022. febr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélkezés képpen írtam!

Csak egy ötlet volt.

Akkor ő egyszerűen így van összerakva.

Mint, ahogy az emberek, így a macskák sem lehetnek egyformák.

Valószínű gyorsabb az anyagcseréje az átlagnál.

2022. febr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
A 2-3 órás séta leviszi róla a kalóriát.
2022. febr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!