Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Idegen macska elvitetése?

Idegen macska elvitetése?

Figyelt kérdés

Pár napja megjelent egy beteges, vékony kismacska a kertemben. Nem tűnik el. Egész nap itt ücsörög, vékony. Egyszer adtam neki enni, kiöntöttem egy kis leves zöldséget, mind megette. Tehát nem eteti senki, ha ilyen éhes. Ebből feltételezem nincs gazdája. Bedobhatta valaki vagy nem tudom. Hirdetem több helyen de semmi érdeklődő nincs rá. Nem akarom hogy itt maradjon. Hova lehetne leadnom? Létezik még gyepmester?

Menhelyek nem veszik fel a telefont.

Vagy inkább zavarjam el, hátha talál magának valami helyet?


2022. febr. 9. 20:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem lett macskám. Ez nem így működik. Nincs pénzem eltartani.. Vagy esetleg fizeted helyettem a tesztjeit, orvosi ellátást, oltásokat, ivartalanítást, kaját, stb? Ezek nem ingyen vannak.

Ha opció lenne hogy megtartsam akkor nyilván nem hirdetném, nem írtam volna ki kérdést (ami az elvitetésről szól) .


A normális válaszokat köszönöm.

Állatvédőket hétfő óta hívom, hármat is, de elérhetetlenek. Kinyomják, nem veszik fel. Holnap megpróbálok személyesen intézni valamit vagy kinyomozom a gyepmester számát. Neten nem találtam elérhetőséget, azért kételkedtem hogy van-e még ilyen. Szeretném ha még a héten elmenne.

Jó, éles képekkel hirdetem de csak a lájkok jönnek, 0 üzenet

2022. febr. 9. 21:57
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan ismerősöd, aki állatvédő csoportokban benne van? A jó képek alatt nem azt értettem, hogy éles legyen, hanem hogy jól beállított, cuki legyen rajta a macsek! Sokat számít (sajnos).
2022. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!