Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 7 hónapos benti fiú cica 4...

7 hónapos benti fiú cica 4 kg, nem túl kevés ez?

Figyelt kérdés

Hány kg ilyen korban egy macska?

Ma volt egyébként ivartalanításon,ha ez számít valamit.



2022. febr. 7. 21:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

7 honapos, novesben van, nyugi, de ha nem is lesz nagyobb, az nem feltetlenul baj szerintem.

Sovany a macska egyebkent? Ha nem, akkor nincs gond.

2022. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

4 kg egy átlagos felnőtt macska súlya, ha megnézed akármelyik táp zacskóját, a 4 kg az alap amivel számolnak. A féreghajtón is amit az orvostól veszünk, 4 kiló az adagolás.

Semmiképpen nem túl kevés. Persze az sem törvényszerű hogy akkor ő túl kövér, mert vannak nagyobb testű, erősebb felépítésű macskák is.

Ha kinézetre okés és nem szúrnak a csontjai amikor simogatod, akkor rendben van a súlya.

2022. febr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez kábé pont jó. Soványnak ítéled meg?
2022. febr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Ha gondoljátok szívesen rakok ki képet róla.

Én úgy látom van egy kis pocakja, viszont tök sok olyat olvastam, hogy 5-7 kg is lehet.. ő meg "csak," 4kg.

2022. febr. 7. 21:29
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Kérünk fotót :)

5-7 kg max. akkor lesz, ha felnő. Most még kölyök. És lehet, hogy ő a genetikája alapján sose lesz 5-7 kilós. És az is rendben lesz, ha amúgy egészéges.

2022. febr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Bellatrix:3 ***** válasza:
71%
Nekem ekkora korában volt 2,3 kg a macskám 😳😁 és az orvos azt mondta, hogy tök egészséges nem sovány növésben van. Most sem lehet sokkal több kiló, mondjuk nagyon figyelek arra, hogy ne etessem túl, mert nem dagadt macskát akarok hanem egészségeset. Az igaz, hogy egy felnőtt macska súlya kell 5-7 kg legyen. Az enyém pl nem sovány, ilyen az alkata.
2022. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
2022. febr. 7. 22:32
 8/19 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen rendben van:) a miénk 11 hónaposan 4.8 kg.
2022. febr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Cuki :) Egyáltalán nem sovány.
2022. febr. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
óhhhh... nagyon szép kerek kandurka van a képen.... hogyha bármi gond lenne vele, a doki, aki ivartalanitja, szólna... vannak kistestű kandurok, meg vannak nagytestű kandurok... vannak gömbölydedek, a tied az lesz, meg vannak hosszutestű sovány macskák... ugyanugy nem egyformák,mind az emberek...
2022. febr. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!