Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Terápiás macska is létezik?

Balasa Bence kérdése:

Terápiás macska is létezik?

Figyelt kérdés
Vagy erre csak kutyákat képeznek?

2022. febr. 27. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kutyákkal és lovakkal lehet jogszerűen végezni ezt a tevékenységet Magyarországon.
2022. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan formában nem, mint pl egy terápiás ló vagy vakvezető kutya, személyiségéből (és nem az intelligenciájának hiányából, nem buta állatok!) adódóan egy macskát nem lehet betanítani ilyenre, de külföldön az emotional support animal egy létező dolog és vannak ilyen macskák is szép számmal.
2022. febr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

sok területe van a terápiás állatoknak, én elsősorban az "érzelmi támogató" állatokra gondolok. Tudom, hogy például vakvezetésre a macska nem alkalmas, de például stressz csillapítására igen?


(én nem küzdök ilyesmivel, csak kérdezem).

2022. febr. 27. 17:12
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
nálad nincs bekötve google, hogy rákeress a emotional support cat kifejezésre?
2022. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan nincs, gyakorlatilag meg ha nem dorombolna és bújna a cicám minden este fél órát bele a nyakamba, nem tudom, élnék-e még egyáltalán.
2022. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan nincs, gyakorlatilag mindegyik az.
2022. febr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2022. febr. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!