Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan pszichológus,...

Létezik olyan pszichológus, akit meg lehet ölelni, miközben beszélsz hozzá?

Figyelt kérdés

2020. máj. 18. 00:58
 1/7 anonim válasza:
100%

Biztos hogy létezik:o

Vagyis nálunk az iskola pszichológus ilyen volt.

De hogy a kórházakban vagy egyéb ilyen helyeken megengedett-e az ilyen...Mondjuk lehet ez ember függő.

2020. máj. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Hát ez nagyon kedves kérdés.

Biztos lenne ilyen pszichológus.

Akik ilyet kérdeznek szeret hiányosak.

Remélem megtalálod a boldogságod.🙂

2020. máj. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem külön ilyenre "szakosodott" pszichológus nincs, de nem ciki megkérdezni attól, amelyikhez jársz :)
2020. máj. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Én eddig több olyanhoz is jártam, akik megpróbáltak megölelni vagy simogattak, azt se tudtam hirtelen, merre meneküljek :D Szóval szerintem sok pszichológus van, akit nem zavar az ilyesfajta érintkezés. És jól mondják, nincs olyan, aki erre szakosodott vagy ilyesmi, nincs kimondottan ilyen terápia sem, ez teljesen a szakember személyiségétől függ.
2020. máj. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez az orvos részéről nem normális, főleg amit írt a 4. válaszadó. Simogatni, ölelgetni? Jézusom, hát fejvesztve rohannék ki onnan :O Engem is látott már pár, de eszük ágában nem volt megölelni, megfogni engem (max. kézfogás bemutatkozáskor).
2020. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én pszichiáterem ilyen.

Igaz, 20 éve ismerem.

2020. máj. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Én örülnék, ha ilyenhez járhatnék, többet tudna segíteni. De akihez járok, nemet mondott, hogy a szakmai etikába nem fér bele.
2023. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!