Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyávog ilyen sokat a...

Miért nyávog ilyen sokat a macskám?

Figyelt kérdés

Elsőként elmondanám, hogy egy nagyon társaságkedvelő és bújós cicám van (vörös perzsa), szóval hozzá van szokva, hogy mindig van körülötte valaki, vagy babusgatja valaki.

Viszont rengeteget nyávog, főleg hajnalban, nappal csak akkor, ha bújni szeretne (ha valaki babusgatja, elhallgat).

Gondoltam, hogy biztos, ami biztos elviszem állatorvoshoz, de figyelve a macskát, nincs baja (nagyon jó az étvágya, rendszeres a széklete, nem hullik nagyon a szőre, áttapogattam a testét, de nem fáj neki sehol, legalábbis nem jelzi).

Vannak kisebb sebek a testén, de azzal már voltunk orvosnál, és allergia, mikor látjuk, hogy van neki, másik tápot kap, és hamar el is múlik neki.

El is kényeztettük, az tény, tudom :D de esetleg találkozott már valaki ilyesmivel?



2022. febr. 28. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ivartalanítva van a cicád. :) (Ha nem, akkor azért is lehetne).

A miénk is ezt csinálta minden hajnalban mert unatkozott. Ha szóltunk neki és simogattuk, akkor befejezte. :D Azóta három másik cicát is befogadtunk és már összeszoktak. Elmaradt a nyávogás, mert unalom helyett egymást szórakoztatják. Pihennek, játszanak, verekednek együtt.:D

2022. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Egy orvosi kontroll sosem árt. Főleg akkor fontos, ha eddig nem volt ilyen. De vannak olyan cicák, akik egész egyszerűen beszédes típusok, és szeretik hallatni a hangjukat. Hajnalban meg unatkozik és éhes. :)
2022. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két macskám van, mindkettő ivartalan kislány. Az egyik maga a nyugalom szigete, a másik egy rosszcsont, aki folyton nyervákol 😂 kíváncsi lennék én is, hogy miért.
2022. febr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mintha rólam meg a macskámról írtál volna. Mi is voltunk vele állatorvosnál aki azt mondta egyszerű feltűnési viszketegsége van és rettentő beszédes. (Ivaratlanított, kandúr az enyém)
2022. febr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Ivartalanítva van persze, de most kicsit megnyugodtam, hogy más macskája is szokott ilyet, mert sok helyen olvastam, hogy sokszor betegséget jelent.

2022. febr. 28. 22:02
 6/6 anonim válasza:

Szinten zenesz.

Ivartalanitott kandur,voros perzsa.

Allandoan nyervakol ejjel nappal, nem aludtam miatta ket honapja..

Nem akarsz neki ikertesot?:))

2022. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!