Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vad cicákat hogy vizsgál meg...

Vad cicákat hogy vizsgál meg az állatorvos? Ha egy idegen hozzányúl, harap meg karmol.

Figyelt kérdés

2022. febr. 28. 23:31
 1/7 anonim válasza:
100%
Kesztyűben fogja meg, vagy van egy ilyen macsakzsák amiből csak a feje lóg ki.
2022. febr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pl. így. És van ennél rosszabb!

https://www.youtube.com/watch?v=7FbV9jnV3kA&t=37s

2022. márc. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vihogok, van egy kis örökbefogadott vadmacskám, bekapcsoltam ezt a videót, idejött nézni, és végigmorogta :D
2022. márc. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3# Macskaszolidaritás.
2022. márc. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Jó nagy idióták, hogy nem kábították el egy kicsit a vizsgálathoz az első adandó alkalommal. Gondolom fontosabb volt kitenni a videót az internetre, mintsem a minimálisra csökkenteni a macskát ért stresszt. Ez nem egy vicces videó, hanem egy felesleges állatkínzás. Vad cicákat nem így szoktak vizsgálni a jobb helyeken.
2022. márc. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5# Nekem gyanús, hogy ott nem legális kiadni a nyugtatót, vagy ezeknél a cicáknál a gazdi sem tudná beadni. Némelyik macska annyira küzd, hogy bekakil. Ez egyébként egy török rendelő, hatalmas, jól felszerelt, volt régen sok videójuk, de nem találom azt a csatornát. Van másik rendelő, ugyanilyen videókkal, látszik rajtuk is, hogy szeretik az állatot. https://www.youtube.com/channel/UCWn_mliuK4BFWPcro3CKTpw
2022. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát a törökök nagyon macskabolondok, az biztos. De ezt akkor sem értem. Többször vittem elvadult, befogott cicát magyar rendelőbe, bizonyos, ehhez értő és ilyesmit vállaló orvoshoz, hát sosem volt ilyen. Meg se nyiffent a macska, már benne volt az altató. Utána vizsgálta csak meg. Előtte meg lefogtuk, takartuk pokróccal, hogy ne is lássa, mi történik.
2022. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!