Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Zoopluson miért nem lehet...

Zoopluson miért nem lehet utánvéttel fizetni?

Figyelt kérdés

"Sajnos a kosarában lévő termékeket nem tudja utánvéttel fizetni. Szíveskedjen egy másik fizetési módot választani! Köszönjük együttműködését!"

Ezt a hibaüzenetet írja ki. Eddig mindig utánvéttel rendeltem


2022. márc. 10. 07:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%
Csak ők tudnák ezt megmondani.Összefüggés lehet a háborúval,valószínűleg.
2022. márc. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
Csak egy terméknél van ez? Mert engem engedett utánvéttel fizetni egy hete.
2022. márc. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Megnéztem, most is engedi az utánvétes fizetést.
2022. márc. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Értelmezd, ami oda van írva. A kosárban lévő termékekre vonatkozik. Ergo valamiért azokat a bizonyos termékeket nem lehet utánvéttel fizetni.
2022. márc. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%
Én eddig mindig tudtam utánvéttel fizetni, lehet, hogy vannak olyan termékek, amikre ezt nem engedik, ilyenbe még nem futottam bele, nézd meg a termék adatlapján.
2022. márc. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%

6-os, ez így hülyeség, egyébként én sokszor azért rendelek utánvéttel, mert jártam már úgy, hogy úgy volt rendelhető egy termék, hogy nem volt kapható, és felhívtak vagy írtak e-mailt, hogy elnézést, nincs, és nem is lesz, tévesen van fent a webáruházban. Utánvéttel ilyenkor lerendezzük egy egyszerű sztornózással, de ha már kifizettem, akkor vagy rendelek helyette mást, vagy nekik kell még a visszautalással vacakolni. Illetve apám azt tapasztalta, hogy amit utánvéttel rendel, azt hamarabb kiszállítják, mert kell nekik a pénz, amit meg előre kifizetsz, azt ráérősen hozzák.

A Zooplus biztos, hogy nem változtatott fizetési módot, egyszerűen csak lehetnek olyan termékek, amiket valamiért nem lehet utánvéttel rendelni, lehet, hogy nekik sem készleten lévő, hanem ők is rendelésre hozatják, le kell gyártatni.

2022. márc. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Egy terméket vennék, egy száraz tápot. Korábban is rendeltem már ugyanezt, utánvéttel. Lehet akkor valami technikai probléma. Paypallel se tudtam fizetni. Írtam nekik üzenetet.

Minden esetre teszek fel pénzt a kártyámra is és megpróbálom majd azzal is.

2022. márc. 10. 10:00
 8/26 anonim ***** válasza:
57%
Pont tegnap rendeltem tőlük és volt ilyen opció is
2022. márc. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
26%

#7


Hülyeség a nagy ló.......

Vannak cégek amik ezek miatt mentek csődbe. Magyarországon amúgy sem divat a korrektség, meg a felelősségvállalás.


"Illetve apám azt tapasztalta, hogy amit utánvéttel rendel, azt hamarabb kiszállítják, mert kell nekik a pénz, amit meg előre kifizetsz, azt ráérősen hozzák."

Viszont ez nettó hülyeség. Keretszerződések vannak. Mindennap van postázás, mindennap jön a futár begyűjteni a postázandó termékeket. Ilyen nincs, hogy "ráérősen" postázunk. Akár fel is jelenthetnének ez miatt minket, ha a szerződésben vállalt határidőn túl teljesítjük a termék kézbesítését.

2022. márc. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%
#6-os ez jó nagy baromság, a te webshopodban sem vásárolnék.
2022. márc. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!