Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Zoopluson miért nem lehet...

Zoopluson miért nem lehet utánvéttel fizetni?

Figyelt kérdés

"Sajnos a kosarában lévő termékeket nem tudja utánvéttel fizetni. Szíveskedjen egy másik fizetési módot választani! Köszönjük együttműködését!"

Ezt a hibaüzenetet írja ki. Eddig mindig utánvéttel rendeltem


2022. márc. 10. 07:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
76%
10-es, nálam meg előnyt élveznek azok a cégek, akiknél lehet utánvéttel rendelni, inkább kifizetem az utánvét költséget is, nem szeretek előre fizetéssel rendelni.
2022. márc. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%

11#


aztán mi a baromság?

szerinted az át nem vett termékek ingyen bérmentve visszateleportálnak a raktárakba vagy mi?

2022. márc. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem kell neki a megrendelt termék, akkor úgy sem fogja átvenni ha már ki van fizetve. Visszaküldi, és visszakéri a pénzt, ugyanis egy bizonyos ideig minden ok nélkül elállhat a vásárlástól a vevő.
2022. márc. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
20%

14#


két külön dologról beszélsz, de nem baj....

azokról az idiótákról volt szó akik csak úgy megrendelnek valamit aztán se kép se hang

Senki szóba se hozta az elállástól való jogot

2022. márc. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
78%
Aztán 6-10-13 ki kíváncsi a te üzleti nyűgjeidre? Semmi köze a vacak üzletpolitikádnak a zooplushoz, az- veled ellentétben- egy korrekt, vevőbarát cég.
2022. márc. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
79%

"csak úgy megrendelnek valamit aztán se kép se hang"


Biztos van ilyen, de olyan is van, hogy a cég csinálja ugyanezt, megrendelek valamit, várok, várok, heteket, hónapokat, se kép, se hang, nekem kell utána mennem, hogy hahó, hol a rendelésem, erről mi a véleményed?

2022. márc. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
63%
Okoskodó, gondolkodj el rajta ha vevőid sorozatban nem kérik azt amit árulsz, a vevőkkel van-e baj, esetleg a cégeddel meg az árujával.
2022. márc. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
71%

#15 de te az utánvétes visszaküldésről beszéltél, én meg azt mondtam, hogy ez nem utánvéttől függ. Ha nem kell neki a cucc, akkor úgy sem fogja átvenni hogy már ki van fizetve, és úgy sem hogy nincs kifizetve.

Vagy azt gondolod hogy az emberek jókedvükből, unalomból rendelgetnek, aztán visszaküldik, hogy kib*sszanak a cégekkel? Mert ha igen, akkor jó vicc :D :D

2022. márc. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként a kérdésre visszatérve, ha a paypal sem megy, akkor ott más hiba (is) lehet, hiszen az előre fizetéses, úgy tudom.
2022. márc. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

"Biztos van ilyen, de olyan is van, hogy a cég csinálja ugyanezt, megrendelek valamit, várok, várok, heteket, hónapokat, se kép, se hang, nekem kell utána mennem, hogy hahó, hol a rendelésem, erről mi a véleményed?"


-Az, hogy ellenőrzött cégtől kell vásárolni. Nem a tuttinagyonolcsotermekek.hu-ról és egyéb ökörségekről amit a sok droid beszop.


"Aztán 6-10-13 ki kíváncsi a te üzleti nyűgjeidre? Semmi köze a vacak üzletpolitikádnak a zooplushoz, az- veled ellentétben- egy korrekt, vevőbarát cég."


Nincsenek üzleti nyűgjeim, sem vacak üzletpolitikánk. Elég jól eléldegélünk belőle. A vevőbarátságot meg a legtöbb webshop sz*rja telibe. Senki sem kedveskedésként meg ti értetek kockáztatja a megélhetését/befektetését.


"Okoskodó, gondolkodj el rajta ha vevőid sorozatban nem kérik azt amit árulsz, a vevőkkel van-e baj, esetleg a cégeddel meg az árujával."


-Mivel át sem veszik a terméket így nem valószínű, hogy a minőséggel lenne gond. Hiszen nem is látták soha a csomagot.

2022. márc. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!