Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek van rá esély hogy...

Szerintetek van rá esély hogy idősebb keverék macskának valaki gazdát talál?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy ha vki házimacskát választ akkor is ilyen 6 hetes korút meg minden és én el akarnék ajándékozni egy 3 éves cicát és szerintem semmi esély nincs rá. Szerintetek?
2010. szept. 13. 11:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem se. Az a macska már hozzászokott a hejhez.
2010. szept. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Olyan rossz hogy nem mindenki úgy gondolkodik mint én. Én most fogadtam be egy 8 éves kutyust és imádott engem már az első naptól fogva, de mindenki azt hiszi hogy minden a koron múlik és nem a szereteten. Hát nagyon tévednek!
2010. szept. 13. 12:08
 3/16 Norczy ***** válasza:

ez keverék függő hogy milyen fajta cica is ő. Amikor a mi egyik cicánk meghalt( vagy ki tudja mi lett vele, lehet ellopták) nem voltunk úgy anyagilag hogy újra perzsát vegyünk és kerestünk perzsakeveréket, az mindegy lett volna hogy felnőtt vagy kicsi, csak nyomott pofijú legyen, egy darab nem volt. aztán a sors az utunkba hozott egy édi házicicát(amúgy iszonyatosan hasonlít a karthauzi cicára) és persze azóta is folyamatosan vannak perzsacicák ajándékba stb.

Tehát valami fanatikus lehet lecsapna rá!

Amúgy mért akarod elajándékozni ennyi idő után szegény cicát?

2010. szept. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sajnálatos váratlan költözés miatt...
2010. szept. 13. 12:23
 5/16 anonim ***** válasza:
És költözés miatt mért kell?????Egy cica elvan a szabadba is és tömbházban is!Szegény cica, jó nagy lelki sérülést okozol ezzel neki!Gratulálok!
2010. szept. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Gratulálhatsz de arra nem gondolsz hogy mi van ha vki feje felől elviszik a házat. Örülök hogyha egy 40nm-eres 10 emeletes panelban tudok, helyet foglalni, és oda meg nem engedek macskát. Nem tudom, hogy mi legyen vele :S
2010. szept. 13. 13:18
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért zárja ki a 40nm-es panel a macskatartást?

Igen, milyen kár, hogy nem úgy gondolkodnak az emberek mint Te. Befogadsz egy 8 éves kutyát, de szabadulsz a macskádtól? Kissé álszentnek tűnsz a fene nagy jóságoddal.

Van valami ésszerű magyarázat arra, miért is olyan rossz a macskának a lakás? Iylenkor jönnek sokan azzal, hogy szabadsághoz szokott, nem bírná a bezártságot, bla bla. De kikell ábrándítsalak, nagyon jól alkalmazkodnak. vagy nekem volt szerencsém, hogy a 12 évig tanyán élt kutya jól érzi magát a panelban, vagy a 4 évig kijárós kerti macska is megszokta a panelt?

2010. szept. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Holdtündér ***** válasza:

Megkérdezhetem hol laksz?


Nekem nincs problémám soha az állatok korával. Mert mi van akkor ha már öreg? Legalább utolsó éveit szeretetben tölti.

2010. szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem nem az a gond, hogy nem szokná meg haem az hogy egy olyan panel sincs ahova beengedik a macskát. Ja és a kutyust csak átmenetileg fogadtam be már új gazdinál van.
2010. szept. 13. 14:08
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a kortól függ az ilyen.Ha valaki szeret egy állatot akkor biztosan nem a korát fogja nézni.(Mármint ezzel arra célzok hogy lehet hogy nem túl sokáig fog élni)

Mert lehet hogy nagyon tévednek az ilyenek.

2010. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!