Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más macskái is ilyen eszméletl...

Más macskái is ilyen eszméletlen válogatósak?

Figyelt kérdés

Két cicám van, egy nemsokára 8 éves kandúr és egy 8 hónapos nőstény. Kinyírnak az étkezési szokásaikkal, főleg a kandúr, ő a rosszabb. Elképesztő válogatós, bármilyen kaját veszek neki, vagy bele se szagol, vagy épphogy megpiszkálja. Nem szarokkal próbálkozom: cosma nature, applaws, wild freedom, hills stb. kategóriában vásárolok neki. Ha egyszer-egyszer meg is eszi, legközelebb már biztos nem, de gyakoribb, hogy csak lenyalogatja a szaftot és otthagyja. Szárazból is próbáltam ezerfélét, van egy, ami úgy ahogy megy, meg most persze a kicsinek a kölyök josera tápja csúszik, ami ugye nem is neki való... Száraz folyamatosan van előttük, de alig fogy, nedveset napi 2x kapna, de mivel nem eszi meg, csak dobálom ki a baromi drága kaját.

A kis nőstény alig eszi a száraz tápot, képes egész nap max 3 falatot enni belőle, akkor is, ha nem adok nedveset, ez kezdettől így van nála. A nedvessel meg úgy van, hogy fényesre nyalja a tányért mindegyik után az első pár alkalommal, aztán ugyanazt a kaját már csak piszkálja, éppenhogy beleeszeget, majd otthagyja, nem kell neki. Szintén jó minőségű, magas hústartalmú kaják.

Biztos nem a túletetés a gond, mert tényleg alig fogy el bármi, rájuk is férne amúgy, hogy normálisan egyenek, főleg a nőstény elég vézna, a kandúr azért kinéz valahogy.

Én csinálok rosszul valamit? Hogy érjem el, hogy rendesen egyenek? Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy semmi sem ízlik, vagy ami igen, az is csak pár napig.


2022. márc. 14. 14:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanez..macskakaja leszarva.De berepül egy molylepke és kétpofára zabálja.
2022. márc. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Ja, ha nagy ritkán berepül valami bogár, azt ők is megeszik. Nem is értem, minek töröm magam a macskakajákkal 😂
2022. márc. 14. 19:08
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor fogjál nekik legyeket :D
2022. márc. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Létezik rovarfehérjés macskatáp. :DD


[link]

2022. márc. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Tényleg, én is láttam már ilyet a Trovetnek.
2022. márc. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Haha, lehet megérne egy próbát :D
2022. márc. 15. 07:43
 27/28 anonim ***** válasza:
Hát akkor hajrá 🙂
2022. márc. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A kis tappancsokért mindent és bármit ✌️🐾❤️
2022. márc. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!