Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Annál jobb egy táp minél...

Annál jobb egy táp minél magasabb a hústartalam?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos Maine Coon kölyökcicám és én minden este kirakok neki 1 napra elegendő vizet meg kaját (Royal Canin Maine Coon Kittent) de azt javasolták hogy szaftos kaját is adjak neki. Nézegettem és arra lennék kiváncsi hogy anál jobb a konzerv minél magasabb a frisshús tartalma? Mennyi a legmagasabb és azt milyen fajtájú,
2010. szept. 13. 18:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Értem...hát akkor csak lesz vmi :)
2010. szept. 15. 10:52
 12/14 anonim ***** válasza:
Kedves 8:12-es! nem mindenki teheti meg (én sem) hogy mindig konzervet vegyek a cicámnak. Vannak nagyon jo konzervek, de néha sokkal jobb ha szín hust veszel neki. Én nem azt mondtam h minden nap azt egye, de valamilyen szempontbol gazdaságosabb és biztos h tudod h mit eszik. Sot, van mikor veszek 1 kg májat és nagyon sokáig elég neki. Én nem tudok mindig a pénztárcába nyulni h konzervet vegyek, ilyenkor nyitom ki a mélyhütöt.
2010. szept. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
16:25-ös egyébként olvastam hogy a máj túladagolása halált is okozhat. Mert túl sok benne az A vitamin. Nem okoskodni akartam csak vigyázz a cicádra ;)
2010. szept. 15. 17:47
 14/14 anonim ***** válasza:
nem sokat kell neki adni. Egy pici maréknyi. Ennyibe nem fog belehalni. Jo ha változatos az étrendje.
2010. szept. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!