Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehetett a baj?

Mi lehetett a baj?

Figyelt kérdés
Mentett vemhes nőstény cicus ellett meg nálam. Egyetlen kölyköt hozott a világra. Megnéztük, több nem volt benne. Kapott daját zugot, ahová elbújhat előlünk. Szépen nevelgette a kicsit. Talán másfél hetes volt. Dundi, szép, termetes cicuska. De ma este,mikor rájuk néztem, szembesültem vele, hogy halott. Nem értem hogyan történhetett. Anyukája kiváló minőségű nedves és száraz eledelt, vitamint kapott. Volt saját, meleg fekhelye, mindig friss vize. Mit ronthattam el?

2022. márc. 23. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Talán úgy aludtak hogy a mamacica alatt megfulladt a picike.
2022. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Ja és te nem rontottál el semmit!!!!
2022. márc. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ó, annyira sajnálom. Az anyamacskát vidd orvoshoz. Ha nincs kiscica, aki szopik, szüksége lehet tejelapasztó injekcióra. (Nehogy emlőgyulladása legyen)
2022. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Bármi történhetett, lehet, hogy külsőre nem látszott, de beteg volt a kiscica, stb... Az biztos, hogy rosszul semmit nem csináltál.
2022. márc. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
A leírtak alapján egyáltalán nem hangzik úgy, mintha te hibáztál volna. Sajnálom a kiscicát, meg téged is, de valószínűleg beteg lehetett szegény.
2022. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

"Dundi, szép, termetes cicuska."


Lehet, hogy olyan mértékben fertőzött volt férgekkel, hogy amit te dundinak értékeltél, az egy nagy csomó féreg volt benne (úgy néz ki, mintha nagy pocakja lenne). A 1,5 hetes kicsik nem szoktak dundik lenni.

2022. márc. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os, esélytelen, hogy férges lett volna. Anyukája rendszeresen féreghajtott. A közeg steril. A cicuska termete volt nagy, nem csak a pocija.
2022. márc. 24. 04:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!