Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeret a kandúr cicám?

Szeret a kandúr cicám?

Figyelt kérdés
Néha nem tudom eldönteni. Nem olyan cica aki fel jön az ölembe és azt várja hogy simogassam,szeretgessem. Észrevettem,hogy amelyik szobában vagyok/alszok jön utánam mindig és velem alszik általában vagy a fejem mellett helyezkedik el kicsit távolabb vagy a lábamnál fekszik. Olyan nem is tudom távolinak is érzem még közelinek is vagyis úgy érzem hogy közel van de azért tartja a távolságot. Lehet közrejátszott ah ivartalanítás is bár azóta szerintem megbocsàtott nekem
2022. márc. 24. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
A macska ilyen. Ő a főnök 😁. Nyugi, szeret téged.
2022. márc. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Minden macska más személyiség. Attól, hogy nem megy az öledbe, hidd el, még szeret. 🙂
2022. márc. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem ugyan kutyáim vannak, egy kan és egy szuka, de a kan ugyanilyen. Nem szeret összebújva aludni, mindig a lábamnál alszik, a lány viszont vagy az ölemben, vagy bárhogy is, de közel hozzám. Szerintem a kanok nem annyira bújósak, bármilyen állatról is legyen szó.
2022. márc. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
3-as vagyok, mondjuk az én kan kutyim mikor ébren van szeret bújni, csak alvás közben kell neki a távolság, szóval azért érezteti, hogy szeret :D A macskák szerintem távolságtartóbbak.
2022. márc. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
igen <3
2022. márc. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Hidd el sokkal jobb mint arra kelni az éjszaka közepén hogy nem kapsz levegőt mert a mellkasodon tanyázik
2022. márc. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Szeret téged. Nem minden macsek bújós, ölbemászós.
2022. márc. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Leginkább ha enni adsz. Megcsóválja téged is ha tehetné
2022. márc. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Az enyém sem mászik magától az ölembe, néha feljön az íróasztalomra elém, meg általában abban a helyiségben helyezkedik el, ahol én vagyok.
2022. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szeret téged, csak ő ilyen ❤️

Az én macskám a nap 80-85%-át nem otthon tölti. Mégis amikor hazajön dorgolozik, dorombol, játszik.

2022. márc. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!