Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeret a kandúr cicám?

Szeret a kandúr cicám?

Figyelt kérdés
Néha nem tudom eldönteni. Nem olyan cica aki fel jön az ölembe és azt várja hogy simogassam,szeretgessem. Észrevettem,hogy amelyik szobában vagyok/alszok jön utánam mindig és velem alszik általában vagy a fejem mellett helyezkedik el kicsit távolabb vagy a lábamnál fekszik. Olyan nem is tudom távolinak is érzem még közelinek is vagyis úgy érzem hogy közel van de azért tartja a távolságot. Lehet közrejátszott ah ivartalanítás is bár azóta szerintem megbocsàtott nekem
2022. márc. 24. 23:30
1 2
 11/11 xp ali ***** válasza:
0%
Ha kiskora óta van veled, akkor alomtársának tekint, ha nem akkor csak élelem forrásnak. A macska magán kívül senkit sem szeret. De ez így van rendjén. Mi így szeretjük őket, és ez a fontosabb, nem az, hogy ő mit gondol. Egymást támogató viselkedést meg lehet figyelni macskáknál is, de inkább csak almon belül és leginklább utódgondozásban.
2022. ápr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!