Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretitek a szfinx macskákat?

Szeretitek a szfinx macskákat?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


UI:


Egy tenyésztő nyilvános képeit használtam, a linkben benne van a neve (ha valakit érdekel)… Azért használtam ezeket, mert annyira nem értek hozzá, így ha random Google képeket kerestem volna, nem biztos hogy ténylegesen fajtatiszta macskákról tettem volna be képet.



2022. márc. 25. 11:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
39%
Én rosszat se mondtam rá, mégis lepontoztak. Ez a kategória tele van nyomorékokkal. Nem lehet egy kérdéshez se írni
2022. márc. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
10%
11. Had döntsük már el hogy számunkra mely válasz hasznos, haszontalan vagy semleges.
2022. márc. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
74%

#11, én azt írtam oda, hogy imádnám, de engem is lepontoztak :-D

Na mindegy, ha ilyen macskához jutsz, rám számíthatsz, átveszem tőled :)

2022. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
60%
12,te agyhalott..az is le van pontozva akinek tetszik, az is, akinek nem. Magyarul nincs jó, hasznos válasz, mert egyaránt mindenkit lepontoztok.
2022. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
60%
14. A válaszod első részét inkább nem minősíteném, viszont én nem minden választ minősítettem le.
2022. márc. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
78%
Aranyos, de azért a "hagyományos" nyomába sem ér. :)
2022. márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
71%
imádom. anyukám pont a héten kapott egyet a férjétől (szülinapi ajándék, de persze tudott róla és régóta akarta csak a férje fizette ki neki). nem olcsó mulatság. maga a macska 200,000 fölött mozog, de emellett rendes nedves macskakaját nem lehet neki adni, csak nyershúst (nyúl, máj, stb) és spéci minőségi száraztápot (az sem mindegy hogy milyen). szóval gyönyörű macskák, imádom őket, de a jelenlegi anyagi helyzetemmel nem vállalnék most be egyet. majd a jövőben mindenképp
2022. márc. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
84%
Amikor először láttam tv-ben szfinx macskát, elsőre fura volt és nem epekedtem érte, hogy legyen nekem is ilyen :D Valahogy az aranyos cicáról az embernek egy szőrgombóc ugrik be, én is így voltam vele de aztán amikor akutális lett egy cicus beszerzése, láttam a macskaváros oldalon [link] több szfinxet is, meg is lepődtem hogy ennyiféle kinézete van. Kb. egy hónap múlva elmentem egy macskakiállításra, és ott beszéltem azzal a tenyésztővel akinek a cicáját kinéztem a macskavároson, és kezembe adta az egyik cicáját. Nem pont azt, amit hirdetett, hanem egy nagyobbacska cicát, de onnantól elvesztem...nagyon értelmes tekintetű és kedves állat volt és finom tapintású volt a bőre is. Nekem még fel kellett készülnöm a macska fogadására, ezért nem tudtam elhozni azt a kis lány cicát amit kinéztem de egy születendő cicát lefoglaltam, úgyhogy nemsokára szfinx cica tulajdonos leszek én is. Alig várom:)
2022. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
66%
Minden macska szép, még a csúnya macska is! ❤
2022. márc. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
9%

Imádjuk őket,igazi szeretet gombócok!!

Van egy 1,5 fiucskánk

Meg 1 hete egy 3 hónapos fiucskánk

Csak sajna rohadt drága cicuk

2022. szept. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!