Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szfinx macska kijön a...

A szfinx macska kijön a házimacskával?

Figyelt kérdés

Van három cicám, sima házicicák. Szeretnék melléjük még egy szfinxet. Az öcsém azt mondja ez a fajta macska nem jön ki más fajta macskákkal, de én sehol nem olvastam ilyet.

Szerintetek lehet gond?


2021. aug. 15. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
ha igen, és ellenkező neműek, akkor hibrid állatfaj is születhet belőle
2021. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Úgy tudom hogy ez a fajta nagyon nyugodt, bújós, békés, de amúgy játékos jellem, ha a többi cicád is ilyesmi akkor szerintem semmi gond nem lesz.

De olvasgass meg keress példákat, pl egymással milyenek, miből lehet balhé, a my cat from hell-nek is volt egy epizódja amiben két szfinx cicáról volt szó. Ha ezek után úgy látod hogy a lényegi dolgok nagyjából egyeznek a meglévő cicák jellemében és a szfinxben akkor kétlem hogy a fajta miatt baj lehet.

2021. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Fajtától függetlenül 99%-ban egyeznek a macskák. Ők nem akadnak fenn olyan különbségeken, mint az emberek, nem érzékelik, hogy most akkor Gandalf perzsa macska, Saruman szfinx, Aragorn meg házi macska; nekik a másik kettő csak simán macska. A konkrét egyedek személyisége a mérvadó.
2021. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy a 3-as válaszoló is írja, az egyéni temperamentum számít, nem a fajta. Az összeszoktatást nem érdemes viszont lespórolni, hogy meglegyen a béke.
2021. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!