Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Befogadtam egy fekete kiscicát...

Befogadtam egy fekete kiscicát, lány cicus, már 8 hónapja, kb ennyi idős is. Mi lehet vele a gond?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdés lényegi része, hogy teljesen szép fekete volt a cica. A fejénél két oldalt van ilyen szőr mentes rész, de mindenhol azon kívül szép fekete volt eddig.

Egy ideje azt tapasztalom, hogy a seggénél, és a farka induló részénél olyan mint ha eltűnt volt a szőr, vagy csak alig van és ilyen szürkés. Mi baja lehet? Amúgy állandóan bújik, nem nyávog soha, eszik ha kap kaját. Az a baj, nincs melóm, se pénzem, nem is gyerek vagyok mielőtt bárki azt írná, hogy szüleimtől kérjek, nem tudnám elvinni orvoshoz. :( Csak még ilyenre nem volt példa.

Van egy 4 éves macskám is, de nála sose volt ilyen.

Amúgy eleinte kinti cica volt, de már hónapok óta bent van.


2022. márc. 27. 11:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%
A cica érdeke fontosabb mint a te érdekeid. Ha tényleg olyan fontos neked akkor muszáj leszel orvoshoz vinni.
2022. márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugye azt tudod hogy ha nem fogod ivartalanítani, kaphat egy jó kis méhgyulladást, emlődaganata lehet, és végig fogod nézni hogy kinyúlik pár éven belül. Melletted. Mert TE annyira szereted őt. Keress alkalmi munkát, szedd össze apránként a pénzt, vagy kérj segítséget egy állatvédő szervezettől, és vidd el orvoshoz, de legfőképpen ivartalanításra.
2022. márc. 28. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy kemény, meg cuki, meg van egy társad, satöbbi de felelősség is jár vele, anyagi felelősség is. Mit csinálsz, ha pl fél év múlva véreset fog pisilni?
2022. márc. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!