Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megbántad vagy jó döntés...

Megbántad vagy jó döntés volt, hogy lett cicád? A nehézség és feladat, a problémák, vagy az örömök vannak túlsúlyban?

Figyelt kérdés

2022. márc. 27. 14:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

3-6 honapos kora kozott elegge “megbantam”, legalabbis ejszakankent sokszor hangosan karomkodtam, mert atlagosan legalabb negyszer felkeltett.

De aztan ez elmult, felnott, lenyugodott, nincs vele semmi gond :)

2022. márc. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém két éves, ivartalanított kandúr, de még mindig csinálja q grimbuszt éjjel... mondjuk ha épp éjszakás voltam és nappal aludni szeretnék akkor meg nappal csinálja...igazi köcsög...de imádom, soha nem bánnám meg.
2022. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Soha nem bántam meg. Persze volt, hogy idegeskedtem miatta, mivel kölyök korukban még nagyon elevenek, ami azért vicces is lehet, bár az olyan hízások mint a függönyön ugrálás kikészít. De ez csak az elején van, letudod szoktatni:) nekünk is sikerült a pultra mászásról, a függönyre ugráslásról, a kunyerálásról és a garnitúra karmolásáról is leszoktatni. Türelem kell hozzá, aztán semmi baj nem lesz. Nagyon sok boldogságot okoz nekem, és már el se tudnám cica nélkül képzelni az életemet. Annyira jó, amikor leülsz és odabújik dorombolni, reggelente siet hozzád nyávogva, sose vagy egyedül, meg amúgy is nagyon vicces kis lények:)
2022. márc. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Sosem volt számomra teher a macskám. Viszont megbántam már, hogy macskám lett. Nem a költségei vagy a felelősségek miatt, hanem azért mert már öreg, és betegesen aggódom miatta. 10 év alatt iszonyatosan a szívemhez nőtt, és nem vagyok rá kész, hogy elengedjem, valoszínűleg sosem leszek. Mindig mikor egy betegség legkisebb jelét mutatja, már megyek is vele orvoshoz. Biztosan soha többé nem lesz macskám ezután, mert túlságosan szeretem és ragaszkodom hozzá.
2022. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Sosem bántam.
2022. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
15%
4, akkor lehet valami hosszabb életű állat lenne neked való bár igaz a hüllök nem nagyon tudják azt adni mint macska
2022. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Már évtizedek óta vannak macskáink, a mostaniak 13 évesek. Soha nem bántuk meg. Nem is volt velük soha gond.
2022. márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyik legjobb döntésen volt valaha, nem bántam meg sosem. Persze van amikor se**fejkednek, de bőven túlsúlyban van az a sok pozitív, amit az életembe hoztak. Öten vannak, legidősebb, első cicám 7, a legkisebb júniusban lesz 2 éves.
2022. márc. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem bantam meg soha. Nincs egyaltalan akkora teher, ami miatt megbannam. Azt nem szeretem, mikor leulok kenyelmesen egy tanyer etellel a kanapera, inditom a sorozatot, es akkor kezd el kaparni a kadban, mert o oda akar kakilni mindenkepp, mikor minden nap tisztitva van az alom es cserelve is van az egesz x idokozonkent, es fel kell ugranom azonnal, mielott elkezdene xD Utana rogton az alomba megy, eleg rakiabalni, hogy “Mit csinalsz?!?!?!” ….

Egyebkent vegigalussza velunk az ejszakat nyugalomban, bar mar nem fiatal, reggel is ha megehezik es meg alszunk, csak annyit csinal, hogy leul az ejjeliszekrenyre es NEZ.

Szerencsere meg egeszseges is, soha nem kellett orvoshoz hurcolni, de akkor sem bannam meg, csak aggodnek. A kanapet kaparja neha, de azt is csak ha rajon az otperc, amugy van kaparo kartonja (a szizalas kaparokat nem szereti), azt hasznalja. A kanapenak is csak a hatso reszet, ami nem is latszik a parnaktol.

2022. márc. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkorom óta volt(ak) macská(i)m. Most is van. Külföldön élünk, albérletben, elsődleges szempont volt, hogy lehessen macskát tartani.

Van, mikor az idegeimre megy, van, hogy kárt csinál, de sose bántam meg.

Mindegyik egyéniség, mindegyik más miatt (volt) kedves a szívünknek, és mással bosszant(ott).

2022. márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!